Zoo24.ee – Eestis parim loomapood!

Shop

Zoo-24 – Eestis parim loomapood

Zoo-24 - Eestis parim loomapood

Loomariided

Pakume suurimat valikut koerariideid For My Dogs, see on mugav, praktiline ja ilus. Loomale ei pruugi kõik riided meeldida, aga koerad naudivad meie riietes jalutamist! Kui olete mures, kas olete valinud õige suuruse, kasutage suurustabelit ja võtke mõõtmised õigesti. Helistage või saatke meile e-kiri, aitame alati hea meelega. Kui riided ei istu, läheme koosolekule ja vahetame teise suuruse vastu.

Loomaapteek

Meie apteegis pakume teile laias valikus retseptita ravimeid igat tüüpi loomadele. Meie loomaarstid on alati valmis teie vajadusi kuulama ja teile sobivat raviskeemi soovitama. Meie kliinikust saate osta retseptiravimeid, võtke ühendust meie arstiga.

Loomatoit

Meie pood esitleb populaarsemaid veterinaardieete: Virbac, Royal Canin, Specific, Hills ja paljud teised. Lisaks on laias valikus toitu tervetele loomadele, lindudele ja kaladele. Meie arstid aitavad teil alati lemmikloomadele vajalikku toitu valida.

Me armastame lemmikloomi

Saame tuttavaks: oleme Sillamäe loomaarstide pere Andrei ja Niina. Meie praktika sai alguse 40 aastat tagasi, kui ravisime Narva sovhoosis lehmi ja käisime haigete kasside ja koerte kõnedel. Nüüd juhib meie poeg Mihhail kahte kliinikut Narvas, meie aga roolime Sillamäel Sandy lemmikloomapoodi ja haldame seda veebipoodi. Kõik need aastad oleme loomi ravinud ja hooldanud. Teame täpselt, mida nad vajavad – võite meid usaldada.