HPMC ADULT NEUTERED SALMON 85G

1.9522.50
Clear

Kirjeldus

Täiskasvanud kastreeritud kass või kalduvus kaalutõusule

Täiskasvanud steriliseeritud kassidel on eelsoodumus kahele suurele riskile: ülekaalulisus ja alumiste kuseteede kahjustused. Meie dieet on spetsiaalselt koostatud nende spetsiifiliste toitumisvajaduste katmiseks ja nende hea tervise säilitamiseks.

Täiskasvanud steriliseeritud kassid alates 1 aasta vanusest

Optimaalne kehakaal

Kuseteede tervis

Toetab hüdratatsiooni

Meie tükid kastmes on täisväärtuslikud dieedid, mis on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest. Need pakuvad looduslikku kõrget maitset ja maitset ning aitavad kaasa teie steriliseeritud kassi hea tervise säilitamisele. Neid saab kasutada üksi või koos meie VETERINARY HPM® Adult Cat toidupuruga.

NII HEA NENDE TERVISELE
Meie tükid kastmes on loodud kassi tervise edendamiseks

toetab hüdratatsiooni

Vee tarbimine on kassi kuseteede tervise jaoks võtmetähtsusega. Meie märg toit võimaldab kassidel loomulikult rohkem vett neelata. Kõrge valgusisaldusega koostis sunnib kasse ka rohkem jooma, mis on neile kasulik.

soodustab kuseteede tervist

Suurendades veetarbimist, vähendab meie kotikeste andmine teie kassile mineraalide kontsentratsiooni tema uriinis. See vähendab põletike ja kristallide tekkimise ohtu teie kassi kuseteedes.

parandab küllastustunde efekti

Tänu suurele veekogusele soodustab meie dieet küllastumist. See hoiab ära tal näljatunde ja kerjamise. See küllastusefekt aitab vältida ületoitmist ja hoiab teie kassi optimaalses kehaseisundis.

SPETSIAALSELT LOODUD VÄLJA VÄLJA TEIE EELISTATUD KISKJOOJA VAJADUSTE
less_carb_more_prot.pngKASSID ON RANGED KISKJAD
Isegi kodustatud kassid on ranged lihasööjad. Nad eelistavad ja peavad saama energiat peamiselt valkudest ja rasvadest ning nende organism ei ole kohanenud suurte süsivesikute kogustega, mis võib põhjustada seedevaevusi ja kaalutõusu.

VÄHESE SÜSIVESIKU/KÕRGE VALGUGA RETSEPTID
Oleme koostanud oma retseptid väga madala süsivesikute/kõrge valgusisalduse kontseptsiooni järgi.

Meie toit sisaldab suures koguses loomseid valke. Need on teie kassi tervise jaoks olulised, kuna säilitavad loomulikult hea uriini pH ja julgustavad teie kassi rohkem jooma.

Taimseid koostisosi kasutame minimaalsetes kogustes. Meie valem sisaldab vähesel määral süsivesikuid, mis piirab kaalutõusu ja rasvade ladestumise ohtu.

chunks_in_gravy_300w-1.png
9% TAIMSEID KOOSTISOSA – EI ILMA GLUTEENI – EI OLE TERA
87% SEALISA, LINNULIHA, LÕHE KOOSTISOSA

Meie eesmärk on olla võimalikult lähedal loomuliku kassi toitumiseelistuse profiilile, nagu ka ülejäänud VETERINARY HPM® tootesarja puhul.

NII MAITSEV
Meie kastmes olevad tükid on valmistatud kvaliteetsetest loomsetest koostisosadest, mis annavad loomulikult maitse ja maitse, mida teie kass armastab.

Nii et võite olla kindel, et see pole mitte ainult nende tervisele kasulik, vaid ka teie kass armastab oma uut dieeti.

HEA TOITUMINE VÕIB MUUDATADA KÕIK
Teie kassi tervise ja peale teie armastuse pole miski tähtsam kui pakkuda kassile õiget toitumist. Õige toitumine on võtmetähtsusega tema heas vormis hoidmiseks ja terviseprobleemide tekke riski vähendamiseks.

Hea toitumine on tasakaalustatud toitumine, mis rahuldab nii tema kui range lihasööja toitumisvajadused, aga ka tema vanusest, elustiilist, kehast ja tervislikust seisundist tulenevad erivajadused. Igal juhul peaks see järgima madala süsivesikute / kõrge valgusisaldusega koostist, mis on lihasööjate vajaduste rahuldamise aluseks. See peaks sisaldama ka suurt osa loomseid valke, mis on olulised uriini hea pH ja terve naha tagamiseks. Teie kassi toit peaks sisaldama ka kvaliteetseid ja hästi seeditavaid toitaineid. Seda me VETERINARY HPM® dieetidega pakume. Meie täielik valik füsioloogilisi ja dieettoite järgib sama toitumisfilosoofiat: kassid on lihasööjad ja neid tuleks sellistena toita, kõrge, peamiselt loomse päritoluga valkude ja madala süsivesikute sisaldusega.

Oma olemuselt on kassid väikesed joojad, mis võib põhjustada väga kontsentreeritud uriini ja kuseteede probleeme, nagu kristallid, kivid ja põiepõletik. Seetõttu pakume lisaks meie kõikidele kuivtoitudele nüüd välja kaks märgtoitu, mis on mõeldud kasside kuseteede tervise toetamiseks nende hüdratatsiooni tugevdamise kaudu. Nende uute märgdieetide abil saate nüüd VETERINARY HPM® kvaliteediga märgtoidu eeliseid. Meie märgtoidu ja kuivtoidu kombineerimine annab teie kassile optimaalse segu, mis katab nii tema toitumisvajadused kui ka veevajadused. Näiteks võite anda oma kassile päevas ühe kotikese täiskasvanud kassi märjaks ja täiendada seda hea ratsiooniga meie täiskasvanud kassile. Teatud olukordades, nagu urineerimisprobleemid, võib teie loomaarst soovitada 100% märg-Urology märgdieeti.

Composition: Chunks (50%): pork kidney, chicken liver, pork lung lobe, salmon, chicken gizzard, pork plasma, minerals and vitamins, chicken skin, pea protein extract, digest, lignocellulose, cellulose, sunflower oil, potato starch, caramel. Gravy (50%): water, tapioca starch, caramel.

ANALYTICAL CONSTITUENTS
(% of crude matter)
Moisture 79%
Protein 11.5%
Fat 4%
Crude fibre 0.8%
NFE* 2.4%
Calcium 0.20%
Phosphorus 0.17%
Sodium 0.30%
Omega-6 0.90%
Omega-3 0.22%
ME** Calculated 89 kcal/100g
* Nitrogen Free Extract: carbohydrate
** Metabolisable energy
FUNCTIONAL INGREDIENTS
Bentonite 9 g/kg
VITAMINS AND TRACE ELEMENTS
Vitamin A 29 000 IU/kg
Vitamin D3 150 IU/kg
Vitamin E 130 mg/kg
Vitamin B1 (thiamine) 5 mg/kg
Vitamin B2 (riboflavin) 3 mg/kg
Vitamin B3 (PP, niacin, nicotinic ac) 45 mg/kg
Vitamin B5 (pantothenic) 8 mg/kg
Vitamin B6 (pyridoxine) 1.7 mg/kg
Vitamin B8 (biotin, vitamin H) 0.06 mg/kg
Vitamin B9 (folic ac) 0.8 mg/kg
Vitamin B12 (cobalamine) 0.03 mg/kg
Choline 1 300 mg/kg
Taurine 1 200 mg/kg
Copper 2.6 mg/kg
Iron 60 mg/kg
Iodine 1.5 mg/kg
Manganese 5 mg/kg
Selenium 0.4 mg/kg
Zinc 35 mg/kg

Our diet is a complete diet that can be used alone, or along with our VETERINARY HPM® Adult Cat kibbles. The quantity you give depends on the weight of your cat and your choice to feed exclusively with our wet diet or to combine with our dry diet.

If you choose to feed your pet exclusively with wet food, you can consult the following feeding table*:

BODY WEIGHT (KG) NEUTERED INDOOR CAT NEUTERED INDOOR + OUTDOOR CAT
CHUNKS IN GRAVY (POUCH/DAY) CHUNKS IN GRAVY (POUCH/DAY)
2 1 1.5
3 1.5 2
4 2.5 2.5
5 3 3
6 3.5 4
7 4 4.5
8 4.5 5
9 5 5.4
10 5.5 6
* These quantities are indicative and may vary depending on the breed of cat. For more information, please consult your vet or vet nurse.
Always ensure there is fresh drinking water available.

If you choose to mix wet food and dry food, you can consult the following feeding table*:

BODY WEIGHT (KG) NEUTERED INDOOR CAT NEUTERED INDOOR + OUTDOOR CAT
CHUNKS IN GRAVY (POUCH/DAY) KIBBLES (G/DAY) CHUNKS IN GRAVY (POUCH/DAY) KIBBLES (POUCH/DAY)
2 0.5 15 0.5 15
3 0.5 25 1 20
4 1 30 1 35
5 1 40 1 45
6 2 50 1 60
7 2 45 2 50
8 2 55 2 65
9 2 65 2 80
10 2 80 2 95

* These quantities are indicative and may vary depending on the breed of cat. For more information, please consult your vet or vet nurse.
Always ensure there is fresh drinking water available.

Lisainfo

Tootja

Virbac

Loomad

Kassile

Loomatoit

Tavaline toit

Toidu tüüp

Konservid

Hiljuti vaadatud tooted

Clear