STRIDE PLUS LIQUID FELINE 160ML

27.10

Kirjeldus

 STRIDE PLUS LIQUID FELINE 160ML
Toimeaine: Glükoosamiinvesinikkloriid + Metüülsulfanüülmetaan (MSM) + Kondroitiinsulfaat + Hüaruloonhape + Asparagiinhape + Seriin + Glutamiinhape + Glütsiin + Isoleutsiin + Leutsiin + Fenüülalaniin
Tootja: TRM
 

STRIDE® PLUS  liquid kassidele
Täiendsööt kassidele.
ISELOOMUSTUS
Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab glükoosaminoglükaanide (GAG) taset liigeses. GAG-d on kõhre “ehituskivideks”. Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab liigese hüaluronaadi sisaldust. Hüaluronaat on liigeskapslivedeliku peamiseks koostisosaks – liigesevõideks.
Kondroitiinsulfaat on kõige tähtsam proteoglükaan liigesekõhres, moodustades 80% kogu valkude molekulmassist. Kondroitiinsulfaat on vajalik glükoosaminoglükaanide tootmiseks, kuid tema põhiroll on neutraliseerida destruktiivsed ensüümid, mis lammutavad liigesekõhre. Kondroitiin soodustab toitainete jõudmist kõhrkoesse, suurenenud vedeliku voog tõstab liigeste elastsust ja struktuursust. Uurigud on tõestanud ka kondroitiinsulfaadi põletikuvastast toimet.
MSM on organismis imenduva väävli allikaks. Väävlit kasutatakse sidekoe sünteesis. Seetõttu peetakse MSM-i ka glükoosamiinvesinikkloriidi ja kondroitiinsulfaadi kaasteguriks kahjustatud kõhre taastamisel. MSM-i seostatakse ka põletikuliste seisundite leevendamisega.
Hüaluroonhappe ( HH ) funtsioonid on kõhre kaitsmine (1. Viskoossed omadused: pinge all (pinna hõõrdumine pinna vastu) toimivad HH molekulid sünoviaalvedelikus määrdeainena ja kaitsevad seega vastakuti asetsevaid liigesepindu mehaaniliste kahjustuste eest. 2. Elastsed omadused: koormusel toimib HH sünoviaalvedelikus löökide pehmendajana ja kaitseb seega kõhre rõhutrauma eest.), kõhre toitmine (1. Väikesed molekulid (vesi, elektrolüüdid ja toitained) saavad vabalt difundeeruda kõhre ja sünoviaalkesta. 2. Suuremad molekulid (valgud ja muud põletikumediaatorid) kohtavad suuremat pidurdusastet võrgu läbimisel. ), sünoviaalkesta kaitsmine (HH on sünoviaalkesta kaitsebarjääriks ja maskeerib valuretseptoreid).
KASUTAMINE
Liigeste ainevahetuse toetamine osteoartriidi puhul.
MANUSTAMISJUHEND
SRIDE® PLUS segatakse toidu hulka. Manustada igale loomale individuaalselt.
Kasutamine esimesed 30 päeva:
Kass                                                      2,5 ml ( 2 pumbavajutust)
Edaspidine kasutamine:
Kass                                                      1,25 ml ( 1 pumbavajutus)
Doseerimispumba ühele vajutusele vastav annus on 1,25 ml.
MUU INFORMATSIOON
·                Ette nähtud ainult loomadele!
·                Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
SOOVITUSLIKUD SÄILITAMISE TINGIMUSED
Hoidke kuivas kohas temperatuuril alla 25°C. Pärast kasutamist sulgeda. Soovitame kasutada enne pakendil märgitud kuupäeva.
PARIM ENNE JA PARTII VIITENUMBER
Vt. pakend
NETOKOGUS
150ml + doseerimispump
 
MÄRGISTAMISE EEST VASTUTAJA JA TOOTJA
TRM Ltd, IRL α IEKEB0477, Ind. Est. Newbridge, Co. Kildare, Iirimaa

Lisainfo

Apteek

Lihasluukonna