URINARY S/O kass

8.53102.98
Clear

Kirjeldus

URINARY S/O on kassidele mõeldud täisväärtuslik dieettoit. Selle uriini happelisemaks muutvad omadused ja madal magneesiumisisaldus aitavadstruviitkive lahustada ja nende taasteket ennetada. Lisaks on see toode välja töötatud alumiste kuseteede haigustega võitlemiseks.

Toitumisprogrammi kestus:

Struviitkivide lahustamiseks on vajalik 5-12 nädala pikkune ravitoitumine. Nende taastekke ennetamiseks tuleb toodet kasutada veel vähemalt 6 kuud, mille järel tuleks teostada uriinianalüüs. Kui kass on terveks ravitud, võib talle edasi anda Urinary S/O toodet või mõnda järgmistest toodetest:Young Male, Skin Young Male S/O, Young Female, Skin Young Female S/O, Mature või Senior.

Struviitkivide lahustamine

Urinary S/O Feline toode lahustab tõhusalt struviitkivid.

 

Uriini lahjendamine

Uriini lahjendamine vähendab struviitide ja kaltsiumoksalaatide kontsentratsiooni uriinis. Suuremad uriinikogused tagavad ka põie regulaarse puhastumise.

 

Madal RSS

Alaküllastunud uriin on keskkond, kus kristallid ei saa vohama hakata. Seega on selline uriin ebasoodne struviit- ja kaltsiumoksalaatkristallide tekkeks.

 

Põiefunktsiooni toetamine

Glükosamiinglükaanid (GAG) on terves põie limaskestas loomulikult olemas, kuid idiopaatilise tsüstiidi korral nende hulk väheneb. See suurendab põie vastuvõtlikkust bakteritele, toksiinidele ja ioonidele, mille tulemuseks on põiepõletik ja valutundlike retseptorite stimuleerimine.

 

 

 

Tootja: ROYAL CANIN, Prantsusmaa

 

Lisainfo

Loomatoit

Ravisööt

Tootja

Royal Canin

Toidu tüüp

Kuiv

Hiljuti vaadatud tooted

Tellimuse täitmine 7 päeva