SKIN & COAT FORMULA 85g

2.3026.33
Clear

Kirjeldus

TOIDU kastreeritud / steriliseeritud kassid ja koerad, kellel on tundlik nahk

Sest kastreerimine / steriliseeritud kassid, kassid, kellel on tundlik nahk ja karvkate (kuiv nahk, tuhm karv)
Produkt sobib ka kastreerimata / steriliseeritud kasside ja koerte tundliku nahaga ja karvkatte

secondary_benefit-410.png barjäärifunktsiooni naha
Kompleks, mis koosneb niatsiin, inositool, koliin, pantoteenhappe ja histidiin, vähendab vedelikukadu läbi naha ja suurendab selle barjääri funktsiooni.
secondary_benefit-420.png terve naha ja karvkatte
See sisaldab tähtsamaid toitaineid, sealhulgas EPA / DHA, suurendades pehmuse ja sära juuksed, samuti kaitsefunktsiooni nahka.
secondary_benefit-430.jpg S / O Index
Star S / O Index pakendil tähendab, et toit eesmärk on luua kuseteedesüsteemis keskkonna ebasoodsa moodustamise struviit kristallid ja kaltsiumoksalaatkristallide.

KASULIK INFO

juuksed tsükkel

Цикл развития волоса

Tsükkel arengu algab volosaTsikl anagen etapp, mille käigus aktiivse juuste kasvu. Järgmine etapp, catagen, on vaheühend kui see esineb atroofia juuksed (naha) papill. Seejärel tuleb Telogen etapp – ülejäänud mille käigus kasv oli täiesti puududa.

 

 

 

Цикл развития волоса 2

juuksedtsükkel Juuste 2Cherez aega taassiseneb kasvufaasis (anagen) hakkab moodustuma uus juuksed, mis surub vana välja folliikuleid ja kogu tsükkel kordub uuesti. Juuste 95% koosneb valkudest. Näiteks väävlit sisaldavate aminohapete (tsüsteiin ja metioniin) on olulised sünteesiks keratiin. Et säilitada protsessi ajakohastamine naharakud tarbib umbes 30% valku tarbida päevas. Seetõttu valgu ja selle aminohappeline koostis on väga oluline looma toitumine säilitada terve naha ja karvkatte.

 

 

 

Lisainfo

Loomatoit

Tavaline toit

Tootja

Royal Canin

Toidu tüüp

Konservid

Loomad

Kassile