RENAL lihaga. kanaga voi tunaga 1 pakk 85g

2.22
Clear

Kirjeldus

neerupuudulikkus

Näidustused:

Kroonilise neerupuudulikkusega (CRF)
Ennetamine korduva kaltsiumoksalaadi kivid kassid neerufunktsiooni häirega
Taastekke profülaktika urolitiaasiga (uraaditaset, tsüstiin), mille põhjuseks on pH vähenemisega uriini
Vastunäidustused:

Rasedus, imetamine, kasvu

Kestus käigus:

Alammäär nimetamise dieetravi on 6 kuud. Pärast selle aja möödumist, peate kordama üldise ülevaate. Kui 3/4 kahjustatud nephrons neerud, haiguse muutub pöördumatuks ja dieetravi on ette nähtud kasutamiseks kogu kassi elu.

Spetsiaalselt projekteeritud aromaatne profiili aitab täita konkreetse maitse-eelistusi kassid. Loomadel Kroonilise neerupuudulikkusega sageli isutus, talu toitu, anoreksia.
Kasulik teave:

Esialgne hinnang toitumine loomade toodetud lõhna kui nina lõksus lenduvate komponentide toitu. Uus erinevaid aromaatseid profiilid Neerude kasside tooted on spetsiaalselt kavandatud vastama mingeid muutusi maitse-eelistuste loomade ajal haigus.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite Translator

.

 Dieet- ravida kroonilist neerupuudulikkust
Valem on mõeldud säilitama neerufunktsiooni kroonilise neerupuudulikkusega. Tooted on madala fosforisisaldusega, sisaldab antioksüdantide kompleks, rasvhapped EPA ja DHA. Kui CRF neerud kaotavad võime adekvaatselt kuvada fosforit. Madal fosforisisaldus toote aitab aeglustada haiguse arengus. Söötmisel dieedi sööda kohandatud sisu kalaõli (allikas asendamatud rasvhapped, EPA ja DHA) suurendab glomerulaarfiltratsiooni kiirust.
Vähendades koormust neerudele
Liigne koormus neerudele võib põhjustada ureemilistest kriisi. Kvaliteetne ja proteiinisisaldus kohandatud aidata vähendada koormust neerudele. Kui proteiinisisalduse toitumises ületab oluliselt miinimumnõuetele neerufunktsiooni eritusfunktsiooni lämmastiku lagunemissaadustest koguneda bioloogilistes Taastamine ainevahetuse tasakaal
CRF võib viia metaboolse atsidoosi, seega toodete koostis on leelistades aine. Neerud mängivad olulist rolli säilitada happe-aluselise tasakaalu. Kui neerukahjustus nende võimele kõrvaldada vesinikuioonid ja bikarbonaatioone tagasiimendumise vähendatud ning seetõttu kõrge riskiga metaboolne atsidoos.
maitsmiskatse

Spetsiaalselt projekteeritud aromaatne profiili aitab täita konkreetse maitse-eelistusi kassid. Loomadel Kroonilise neerupuudulikkusega sageli isutus, talu toitu, anoreksia.

 

Clear