CXD-S täistoit täiskasvanud väikest kasvu koerale 1-4-7kg

13.8058.56
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Tasakaalustatud, keskmise energiasisaldusega täistoit, mis vastab väikesekasvulist tõugu koerte vajadustele ja aitab neil säilitada optimaalset kehakaalu.

UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad kasulikku mõju liigeste tervisele, nahale ja karvastikule.

Kvaliteetsed ja kergesti seeditavad koostisosad tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis seonduvad valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

FOS (frukto-oligosahhariid) on fermenteeritav kiud, mis soodustab käärsooles kasuliku mikrofloora kasvu seedetrakti tervise toetamiseks.


LISAINFORMATSIOON

  • Väikesekasvuliste tõugude tiinetele ja imetavatele koertele on soovitatav SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed toit.
  • Vanematele kui 8-aastastele väikesekasvuliste tõugude koertele on soovitatav SPECIFIC™ CGD-S Senior Small Breed toit.

KOOSTIS

Nisu, kalajahu, maisivalk, searasv, riis, pärm (sh ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), hüdrolüüsitud linnulihavalk, kalaõli, mineraalained, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, fruktooligosahhariidid, lüsiin, metioniin, treoniin, trüptofaan.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Clear