SPECIFIC CXD-XL täistoit täiskasvanud suurt kasvu koerale 4-12kg

45.95100.47
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS


Tasakaalustatud, keskmise energiasisaldusega ja kergesti seeditavate toitainetega täistoit
, mis vastab suurekasvulist tõugu koerte vajadustele ja aitab neil säilitada optimaalset kehakaalu.


EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju naha ja karvastiku tervisele. Kombinatsioonis keskmise energiasisaldusega toetavad need suurekasvuliste tõugude koertel ka liigeste tervist.


Kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.


Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile. Kergestiseeditavad koostisosad on spetsiaalselt valitud suurt kasvu koeratõugude tundlikule seedetraktile.


LISAINFORMATSIOON

  • Toidule on lisatud L-karnitiini, mis osaleb rasvade transpordis mitokondritesse ning soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist. Kombinatsioonis keskmise energiasisaldusega aitab see koertel säilitada ideaalset kehakaalu.
  • Graanulite suuremad mõõtmed on kohandatud suurekasvulistele tõugudele, et soodustada mälumist, pikendada söömise aega ja vähendada toidu ahmimist.
  • Suurekasvuliste tõugude tiinetele ja imetavatele koertele on soovitatav SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed toit.
  • Vanematele kui 6-aastastele suurekasvulist tõugu ja vanematele kui 5-aastastele ülisuurt kasvu tõugu koertele on soovitatav SPECIFIC™ CGD-XL Senior Large & Giant Breed toit.

KOOSTIS

Riis, nisu, kalajahu maisivalk, loomne rasv, hüdrolüüsitud sealihavalk, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), mineraalained, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, metioniin, päevalilleõli, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Clear