CPD-S täistoit väikest kasvu kutsikale 1-4-7kg

14.3766.98
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Suurendatud energia, valgu, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus vastab väikesekasvuliste tõugude kasvueas kutsikate vajadustele ja toetab luustiku normaalset arengut.

DHA on oomega-3 rasvhape, is toetab aju ja nägemisorganite arengut.

UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju tervete liigeste, naha ja karvastiku arengule.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis seonduvad valgeliblede retseptoritega, ergutades sellega immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis võrreldes oma kaaluga absorbeerib mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma kasuliku toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.


LISAINFORMATSIOON

  • Väikesekasvuliste tõugude kutsikatele on SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed väga sobiv toit alates võõrutamisest (5.-6. elunädalal) kuni ajani, mil kutsikad on saavutanud 80% täiskasvanud koera kehamassist. Edasi tuleks kutsikaid järk-järgult harjutada SPECIFIC™ CXD-S Adult Small Breed/CXW Adult All Breeds toitudega.
  • Tiinuse ja imetamise ajal on koertel suurem energia- ja toitainete tarve. Seepärast on SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed sobiv toit kõikide tõugude tiinetele ja imetavatele koertele.
  • Oluline on hoolikalt jälgida kutsikate kasvu, et vältida ületoitmist.
  • Energia ja toitainete vajadus võib suureneda paranemisel kirurgilistest operatsioonidest, traumadest ja anoreksiast. SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed on väga sobiv toit sellisteks suure energiavajadusega perioodideks.

KOOSTISm

Nisu, maisivalk, kalajahu, searasv, riis, mineraalained, munad, hüdrolüüsitud linnulihavalk, fermenteeritud vadakupulber, kartulivalk, kalaõli, dekstroos, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, lüsiin, metioniin, treoniin, trüptofaan, pärm (sh ß-1,3/1,6-glükaanide allikas).
Antioksüdandid: EÜs heaks kiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Clear