CXD-M täistoit täiskasvanud keskmist kasvu koerale 4-7-12kg

38.3993.33
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Tasakaalustatud, keskmise energiasisaldusega täistoit, mis vastab keskmisekasvuliste tõugude koerte vajadustele ja aitab neil säilitada optimaalset kehakaalu.

UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad kasulikku mõju liigeste tervisele, nahale ja karvastikule.

Kvaliteetsed ja kergesti seeditavad koostisosad tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis seonduvad valgeliblede retseptoritega, ergutades sellega immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

FOS (frukto-oligosahhariid) on fermenteeritav kiud, mis soodustab käärsooles kasuliku mikrofloora kasvu seedetrakti tervise toetamiseks.


LISAINFORMATSIOON

  • Toidule on lisatud L-karnitiini, mis osaleb rasvade transpordis mitokondritesse ning soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist. Kombinatsioonis keskmise energiasisaldusega aitab see koertel säilitada ideaalset kehakaalu.
  • Keskmisekasvuliste tõugude tiineid ja imetavaid koeri on soovitatav toita SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed toiduga.
  • Vanematele kui 7-aastastele keskmisekasvuliste tõugude koertele on soovitatav SPECIFIC™ CGD-M Senior Medium Breed toit.

KOOSTIS

Nisu, kalajahu, maisivalk, searasv, riis, pärm (sh ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), hüdrolüüsitud linnulihavalk, kalaõli, mineraalained, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, fruktooligosahhariidid, lüsiin, metioniin, treoniin, trüptofaan, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp

Loomad

Clear