FGD täistoit eakale kassile 7kg

80.52

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Kontrollitud valgusisaldus ja mõõdukalt vähendatud fosfori ja naatriumi sisaldus vähendavad neerude koormust ja toetavad neerufunktsiooni eakatel kassidel. Kõrge bioloogilise väärtusega valgud tagavad kassile piisava asendamatute aminohapete koguse.

 UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad kasulikku mõju eakate kasside naha, karvastiku ja liigeste tervisele. Suurendatud EPA ja DHA sisaldusel on kasulik mõju ka näiteks neerufunktsioonile, vererõhule ja vere lipiididele.

Mõõdukalt vähendatud valgu ja naatriumi sisaldus, suurendatud kaaliumtsitraadi  sisaldus ja uriini pH ca 6,6 pärsivad struviitsete kristallide väljasadestumist ja mõjuvad soodsalt kuseteede tervisele. RSS-väärtus struviitidele on <1 ja kaltsiumoksalaatidele <2,5.

Suurendatud kiusisaldus soodustab allaneelatud karvade väljutamist roojaga ja vähendab karvapallide moodustumist.

Tääkliiliaekstrakt vähendab ebameeldiva lõhnaga gaaside teket ja rooja lõhna.


LISAINFORMATSIOON

  • Kergestiseeditavad ja tasakaalustatud koostisosad tagavad eakale kassile kõik tervislikuks eluks vajalikud toitained.
  • Kvaliteetsed ja kergesti seeditavad valgud, rasvad ja süsivesikud tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.
  • SPECIFIC™ FGD Senior toidul on suur vitamiin A ja E sisaldus, et toetada antioksüdatiivset staatust ja vabade radikaalide hävitamist.
  • SPECIFIC™ FGD Senior sisaldab fruktooligosahhariide (FOS) ja peedisäsi – fermenteeritavaid kiude, mis soodustavad kasulike bakterite kasvu käärsooles ja toetavad nii seedetrakti tervist.
  • Tauriin on oluline toitefaktor, mis on vajalik mitmete ainevahetuse aspektide puhul. Organism vajab tauriini müokardi normaalse töö tagamiseks, ning tauriini ja L-karnitiini suurem sisaldus toidus toetavad eaka kassi südamelihase tervist.
  • SPECIFIC™ FGD Senior toidus on suur B-rühma vitamiinide ja kaaliumi sisaldus, et kompenseerida nende suurenenud eritumist uriiniga kassidel, kelle ravis kasutatakse diureetikume.

EI SOOVITATA

Kassipoegadele ja tiinetele või imetavatele kassidele.


KOOSTIS

Maisitärklis, riis, maisivalk, searasv, kartulivalk, kalajahu, nisu, tselluloosipulber, munad, mineraalained, kalaõli, fruktooligosahhariidid, vitamiinid ja mikroelemendid, peedisäsi, hüdrolüüsitud kalavalk, tauriin, metioniin, tääkliiliaekstrakt, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Valige suurus

,

Loomad

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp