CPD-M täistoit keskmist kasvu kutsikale 4-7-12kg

41.03104.13
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Suurendatud energia, valgu, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus vastab keskmisekasvuliste tõugude kutsikate vajadustele ja toetab luustiku normaalset arengut.

DHA on oomega-3 rasvhape, mis toetab aju ja nägemisorganite arengut.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju tervete liigeste, naha ja karvastiku arengule.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis võrreldes oma kaaluga absorbeerib mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.


LISAINFORMATSIOON

  • Keskmisekasvulist tõugu kutsikatele on SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed väga sobiv toit alates võõrutamisest (5.-6. elunädalal) kuni ajani, mil kutsikad on saavutanud 80% täiskasvanud koera kehamassist. Edasi tuleks kutsikaid järk-järgult harjutada SPECIFIC™ CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds toitudega.
  • Tiinuse ja imetamise ajal on koertel suurem energia- ja toitainete tarve. Seepärast on SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed sobiv toit kõikide tõugude tiinetele ja imetavatele koertele.
  • Oluline on hoolikalt jälgida kutsikate kasvu, et vältida ületoitmist.
  • Energia ja toitainete vajadus võib suureneda paranemisel kirurgilistest operatsioonidest, traumadest ja anoreksiast. SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed on väga sobiv toit sellisteks suure energiavajadusega perioodideks.

KOOSTIS 

Nisu, maisivalk, loomne rasv, kalajahu, riis, hüdrolüüsitud sealihavalk, mineraalained, petipulber, kartulivalk, suhkur, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, päevalilleõli, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), metioniin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp

Loomad

Clear