CRW-1 6 x 300 g konserv ülekaalulisele koerale

27.13

Osta toode

Kirjeldus

 • Ülekaal
 • Diabetes mellitus
 • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
 • Hüperlipideemia
 • Sapipeetus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS


Madala rasvasisalduse ja suure kiusisalduse
 tulemuseks on väike energiasisaldus. Isegi kaalulangetusperioodi vältel võimaldab see anda mahuliselt suure koguse toitu, mis tagab koerale täiskõhutunde.


L-karnitiin
 osaleb rasvhapete transpordis mitokondritesse ja soodustab rasvade oksüdatsiooni ning lihaskoe säilimist.


Kõrge valgusisaldus
 tagab lihasmassi säilimise ja kindlustab koera söögiisu rahuldamise kaalulangetus perioodil.


Oomega-3 rasvhapped (EPA ja DHA)
 aitavad ülekaalulistel koertel säilitada liigeste normaalset liikuvust. Oomega-3 rasvhapped avaldavad ka soodsat mõju nahale ja karvastikule.


Toidu aeglaselt lõhustuvad süsivesikud ja kõrge kiusisaldus soodustavad glükoosi järk-järgulist vabanemist, muutes toidu sobivaks diabetes mellitusega patsientidele.


LISAINFORMATSIOON

 • Kaalulangetamisel heade tulemuste saavutamiseks on ülioluline, et omanik oleks motiveeritud probleemi lahendama ja et koerale söödetakse ainult SPECIFIC™ CRD-1/CRW-1 Weight Reduction toitusid.
 • Omanikele, kes soovivad maiuspalu anda koerale, kellel on kaalulangetamise periood või diabetes mellitus, tuleks soovitada kasutada SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) maiuseid. Ülekaalulisuse vältimiseks on soovitatav sel perioodil igapäevas toidukogust vähendada vastavalt koerale antavate väherasvaste, kõrge kiusisaldusega maiuste arvule.
 • Enamiku diabetes mellituse raviskeemide kohaselt soovitatakse päevane toidukogus jagada kahe toitmiskorra vahel. Toitmiskordade ajastamine oleneb tavaliselt konkreetse patsiendi insuliini aktiivsusest.
 • Suurendatud lahustuva ja lahustumatu kiu sisaldus SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction toidus toetab mao-sooletrakti motiilsust ja seedetrakti tervist.
 • SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction toidu madala rasvasisalduse tõttu on see sobivaks valikuks ka hüperlipideemia ja sapipeetuse korral.
 • Kuna SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction toitu antakse reeglina piiratud koguses, on mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide sisaldust toidus veidi suurendatud.
 • Kui koer on saavutanud ideaalkaalu, on selle säilitamiseks soovitatav üle minna toitmisele SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control toiduga.

EI SOOVITATA

Noortele kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele, kuna nende energiavajadus on suur.


KOOSTIS 

Sealiha, mais, tselluloosipulber, munad, mineraalained, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, vitamiinid ja mikroelemendid, L-karnitiin.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp

Loomad