CDW 6 x 300 g konserv toiduallergiaga koerale

30.06

Osta toode

Kirjeldus

  • Toiduallergia või -talumatus, mille tagajärjeks on reeglina naha ja seedetrakti probleemid
  • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (EPI)
  • Mao-sooletrakti häired, nagu oksendamine, kõhulahtisus ja meteorism
  • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon)

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Toit sisaldab vähe erinevaid koostisosi ja põhineb lambalihal ja riisil. Mõlemad komponendid on väikese allergeensusega, mille tõttu on need ideaalseteks koostisosadeks hüpoallergeensetes toitudes.

Väga kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad teevad toidu eriti sobivaks peensoole diarröaga patsientidele.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.


LISAINFORMATSIOON

  • SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management on tasakaalustatud täistoit täiskasvanud koertele, mis sisaldab ainult väikest arvu erinevaid koostisosi. Toit on omanikule kasutamiseks mugavam kui hüpoallergeenne kodutoit.
  • Toiduallergia sümptomite vältimiseks on ülioluline, et ei antaks midagi muud peale hüpoallergeense toidu. Toiduallergiaga koerte omanikud võivad oma koera ohutult premeerida SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats maiustega.
  • Peensoole diarröaga patsientide toitmisel on soovitatav jagada päevane toidukogus 3-5 toitmiskorra vahel.
  • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.

EI SOOVITATA

  • Noortele kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele.
  • Koertele, kellel on diagnoositud ülitundlikkus lambaliha/riisi suhtes

KOOSTIS

Lambaliha, riis, päevalilleõli, mineraalained, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad, vitamiinid ja mikroelemendid.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp

Loomad