CPW 6 x 300 g konserv kutsikale

25.28

Osta toode

Kirjeldus

  • Kõikide tõugude kasvueas kutsikatele
  • Kõikidele tõugudele tiinuse ja imetamise ajal
  • Anoreksia puhul
  • Haigusjärgseks paranemiseks

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Suurendatud energia, valgu, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus vastab kasvueas kutsikate vajadustele ja toetab luustiku normaalset arengut.

DHA on oomega-3 rasvhape, mis toetab aju ja nägemisorganite arengut.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju tervete liigeste, naha ja karvastiku arengule.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.


LISAINFORMATSIOON

  • Keskmist- ja väikesekasvulist tõugu kutsikatele on SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds väga sobiv toit alates võõrutamisest (5.-6. elunädalal) kuni ajani, mil kutsikad on saavutanud 80% täiskasvanud koera kehamassist. Edasi tuleks kutsikaid järk-järgult harjutada SPECIFIC™ CXD Adult Small Breed/SPECIFIC™ CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds toitudega.
  • Tiinuse ja imetamise ajal on koertel suurem energia- ja toitainete tarve. Seepärast on SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds sobiv toit kõikide tõugude tiinetele ja imetavatele koertele.
  • Oluline on hoolikalt jälgida kutsikate kasvu, et vältida ületoitmist.
  • Energia ja toitainete vajadus võib suureneda paranemisel kirurgilistest operatsioonidest, traumadest ja anoreksiast. SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds on väga sobiv toit sellisteks suure energiavajadusega perioodideks.

EI SOOVITATA

Suurekasvuliste tõugude kutsikaid, kel on suurem risk luustikuprobleemide väljakujunemiseks, pole soovitatav toita ainult SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds toiduga. Suurekasvuliste tõugude kutsikaid on soovitatav toita SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed toiduga, kuna see on väiksema energia- ja kaltsiumi sisaldusega.


KOOSTIS

Sealiha, kanaliha, mais, munad, päevalilleõli, riis, mineraalained, tselluloosipulber, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas).
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv,- lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: