CGW 6 x 300 g konserv eakale koerale

24.85

Osta toode

Kirjeldus

Igapäevane täistoit tervetele täiskasvanud koertele.

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Keskmiselt vähendatud valgu, fosfori ja naatriumi sisaldus vähendab neerude koormust ja toetab nii eakate koerte neerufunktsiooni. Suure bioloogilise väärtusega valgud tagavad koerale piisava asendamatute aminohapete koguse.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju naha ja karvastiku tervisele ning terve liigesekõhre ja liigeste normaalse liikuvuse säilitamisele eakatel koertel.

Suurendatud kiusisalduse tulemuseks on kergelt vähenenud energiasisaldus. See toetab ideaalse kehakaalu hoidmist eakatel, vähenenud energiavajadusega koertel.

Tauriin on ülioluline toitaine ainevahetuse mitmete aspektide jaoks. Tauriini on vaja müokardi normaalseks tööks ja eakate koerte südamelihase funktsiooni säilitamiseks.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.


LISAINFORMATSIOON

  • Kalast pärinevad EPA ja DHA aitavad toetada eakate koerte neerufunktsiooni.
  • L-karnitiin osaleb rasvade transpordis mitokondritesse ning soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist, mis aitab eakatel koertel säilitada ideaalset kehakaalu.
  • Toidus sisalduvad mannanoligosahhariidid (MOS) seovad patogeenseid baktereid, takistades nii nende kontakti seedetrakti limaskestaga. See aitab toetada eakate koerte seedetrakti tervist.

EI SOOVITATA

Kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele


KOOSTIS

Sealiha, kanaliha, mais, kala, kalaõli, munad, tselluloosipulber, päevalilleõli, kirpteelehe seemnekestad, mineraalained, suhkur, riis, vitamiinid ja mikroelemendid, tauriin, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), L-karnitiin.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Tootja

Specific

Loomatoit

Tavaline toit

Toidu tüüp

Konservid

Loomad

Koerale

Hiljuti vaadatud tooted