CKW 6 x 300 g konserv südame- ja neeruprobleemidega koerale

Osta toode

Kirjeldus
 • Südamepuudulikkus, kõrge vererõhk, tursed
 • Krooniline neerupuudulikkus
 • Maksapuudulikkus (välja arvatud sapipeetusega patsiendid)
 • Uraatidest, oksalaatidest või tsüstiinidest põiekivid

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

SPECIFIC™  CKD Heart & Kidney Support toidul on ainulaadselt suur kalaõlist pärinevate oomega-3 rasvhapete EPA ja DHA sisaldus. Südamepuudulikkusega koertel aitab EPA säilitada lihasmassi ja söögiisu, normaalset südamerütmi, vererõhku ja vereliistakute agregatsiooni. Neerupuudulikkusega koertel aitavad oomega-3 rasvhapped aeglustada neerupuudulikkuse süvenemist.

Südamepuudulikkusega patsientidel on, vastusena südamest väljutatava verekoguse vähenemisele, langenud naatriumi eritumine ja sellega seotult tekib naatriumi ja vee peetus. Väike naatriumisisaldus aitab murda veevahetuse suletud ringi (hüpertensioon ja tursed). See on ülioluline nii neeru-, maksa- kui südameprobleemidega patsientide puhul.

Piiratud fosforisisaldus on oluline vähendamaks hüperfosfateemiat ja pidurdamaks neerupuudulikkuse süvenemist.

Vähendatud, kuid suure bioloogilise väärtusega valgu sisaldus vähendab neerupuudulikkusega koertel azoteemiat. Maksapuudulikkusega koertel vähendab see hüperammonieemia ja võimaliku hepaatilise entsefalopaatia tekke tõenäosust. Suure bioloogilise väärtusega valk rahuldab koera oluliste aminohapete vajaduse.

Piiratud valgusisaldus vähendab oksalaatide, tsüstiini ja uraatide kontsentratsiooni uriinis. Koos uriini aluselise pH-ga takistab see kaltsiumoksalaadi, uraadi- ja tsüstiinikristallide väljasadestumist uriinis ja toetab kuseteede tervist. Kaltsiumoksalaadi kristallide väljasadestumise riski vähendab ka toidus sisalduv kaaliumtsitraat.


LISAINFORMATSIOON

 • Toidule on lisatud südamelihase funktsiooni toetamiseks tauriini ja L-karnitiini.
 • Toidus on suur vesilahustuvate vitamiinide ja kaaliumi sisaldus, et kompenseerida nende eritumist uriiniga südamehaigetel patsientidel, kelle ravis kasutatakse diureetikume.
 • Tsink osaleb ammoniaagi ensümaatilisel muundamisel karbamiidiks ja suudab vähendada valgu katabolismi lihastes. SPECIFIC™  CKW Heart & Kidney Support toidu suurendatud tsingisisaldus võib soodustada hüperammonieemia vähenemist neeruhaigusega patsientidel.
 • SPECIFIC™ CKW Heart & Kidney Support on vähendatud vasesisaldusega, kuna maksaprobleemidega patsientidel võib vase eritumine olla pärsitud.
 • SPECIFIC™  CKW Heart & Kidney Support toidu eriline maitsvus loob maksimaalsed eeldused patsiendi toitaineliste vajaduste rahuldamiseks isegi halva söögiisu korral.

EI SOOVITATA

 • Kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele.
 • Suhteliselt suure valguvajadusega koertele.
 • Sapipeetusega patsientidele: neile on sobivam vähendatud rasvasisaldusega toit (näiteks SPECIFIC™  Weight Reduction või Senior toidud).
 • Struviitse urolitiaasiga koertele.
 • Hüperlipideemia või pankreatiidiga koertele.

KOOSTIS

Sealiha, mais, riis, mineraalained (sealhulgas tseoliit), munad, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), vitamiinid ja mikroelemendid, tääkliiliaekstrakt.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo
Tootja

Specific

Loomatoit

Ravisööt

Toidu tüüp

Konservid

Loomad

Koerale

Recently Viewed Products

7.159.20
Clear