CIW 6 x 300 g konserv seedeprobleemidega koerale

4.7528.01
Clear

Kirjeldus

 • Ägedad ja kroonilised mao-sooletrakti haigused, millega kaasnevad kõhulahtisus, oksendamine ja/või meteorism
 • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (exocrine pancreatic insufficiency – EPI)
 • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon)
 • Peensoole bakteriaalne ülekasv (small intestinal bacterial overgrowth – SIBO)
 • Koliit
 • Haigusjärgne paranemine

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Kergestiseeditavad koostisosad kompenseerivad seedetrakti ensüümide vähest aktiivsust ja kindlustavad toitainete optimaalse imendumise. See teeb toidu hästi sobivaks patsientidele, kes kannatavad mao-sooletrakti probleemide all, nagu krooniline kõhulahtisus, oksendamine ja/ või meteorism.

Mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide suur sisaldus toidus kompenseerib häirunud imendumise patsiendi seedetraktis. Elektrolüütide suurendatud sisaldus kompenseerib nende suurema kao kõhulahtisuse ja oksendamise tõttu.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust. Lisaks sisaldab toit ka mannanoligosahhariide (MOS). MOS seob patogeenseid baktereid, takistades nende seondumist soole seinaga. MOS toetab ka lokaalset immuunsust seedetraktis.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile ja soolestiku limaskesta kaitsele.

Tääkliiliaekstrakt vähendab ebameeldiva lõhnaga gaaside teket ja rooja lõhna.


LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support toidu väike kiusisaldus tagab hea seeditavuse ja optimaalse toitainete absorptsiooni.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support sisaldab tseoliiti, mis suudab absorbeerida toksilisi komponente mao-sooletraktist.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support on tasakaalustatud täistoit, mis vastab kasvavate ja täiskasvanud koerte toitainelistele vajadustele. Selle tõttu sobib toit ka kutsikatele.
 • Mao-sooletrakti probleemidega koerte toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ CIW Digestive Support toidu kogus 3-5 toitmiskorra vahel.
 • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. Selle tagajärjel jääb halvasti seeditud toit mao-sooletrakti, mis võib põhjustada kõhulahtisust, meteorismi ja bakteriaalset ülekasvu. SPECIFIC™ CIW Digestive Support on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.

KOOSTIS

Sealiha, mais, riis, mineraalained (sealhulgas tseoliit), munad, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), vitamiinid ja mikroelemendid, tääkliiliaekstrakt.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

Clear