CXW 6 x 300 g konserv täiskasvanud koerale

Osta toode

Kirjeldus

Igapäevane täistoit tervetele täiskasvanud koertele.

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Tasakaalustatud, keskmise energiasisaldusega täistoit, mis vastab täiskasvanud koerte vajadustele ja aitab neil säilitada optimaalset kehakaalu.

Kvaliteetsed ja kergesti seeditavad koostisosad tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.

Kergesti seeditav ja tasakaalustatud koostis tagab täiskasvanud koerale kõik tervislikuks eluks vajalikud toitained.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.


LISAINFORMATSIOON

  • Kõikide tõugude tiinetele ja imetavatele koertele on soovitatav SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed, SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed või SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds toit.
  • Eakatele koertele on soovitatav pakkuda ühte SPECIFIC™ CGD Senior toitudest.

KOOSTIS

Sealiha, veiseliha, mais, kanaliha, munad, mineraalained, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad, suhkur, riis, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas).
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

Recently Viewed Products

24.9941.00
Clear