FXW 7 x 100 g konserv täiskasvanud kassile

1.7511.90
Clear

Kirjeldus

  • Igapäevane täistoit tervetele kassidele (<8 eluaastat)
  • Diabetes mellitus
  • Idiopaatiline tsüstiit

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Kvaliteetseid kergestiseeditavaid koostisosi sisaldav tasakaalustatud täistoit vastab täiskasvanud kasside toitainete vajadusele. Mõõdukas energiasisaldus aitab säilitada kassi ideaalkaalu.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju naha, karvastiku ja liigeste tervisele.

Kasside puhul vallandavad insuliini vabanemise pigem aminohapped kui glükoos ning liigne süsivesikute tarbimine on sageli raskesti talutav. Seetõttu muudab toidu suurendatud valgu ja madal süsivesikute sisaldus selle sobivaks diabetes mellitus’ega kassidele.

Kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad tagavad toitainete optimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.


LISAINFORMATSIOON

  • Tuleks tähele panna, et diabetes mellitus’ega kassidele, kes on üle viidud SPECIFIC™ FXW Adult toidule, võib väheneda insuliinivajadus.
  • Vanematele kui 8-aastastele kassidele on soovitatav SPECIFIC™ FGD/FGW Senior toit.

EI SOOVITATA

  • Kassipoegadele ja tiinetele või imetavatele kassidele on sobivamSPECIFIC™ FPD/FPW Kitten

KOOSTIS

Sealiha, veiseliha, kala, munad, kirpteelehe seemnekestad, riis, mineraalained, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, tauriin, metioniin.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt kassi tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida kassi konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

Lisainfo

Loomad

Loomatoit

Tootja

Toidu tüüp

Clear