VETERINARY HPM Kidney & Joint, uus unikaalne toitumisprogramm, mis on pühendatud vananevate kasside seisunditele, pakub CKD järkjärgulist ravi koos OA raviga, nii märg- kui ka kuivtoiduna.

Kasside vananev populatsioon vajab spetsiifilist ravi, et parandada heaolu ja tervist 2. eluetapil. Vananemisprotsessi tõttu võivad tekkida mitmed haigused. Krooniline neeruhaigus ja osteoartriit on kõige sagedasemad.

60% eakatest kassidest kannatab nii neeruhaiguse kui ka osteoartriidi all.

AVASTAGE MEIE UUS NEERU- JA LIIGESEPROGRAMM

Neeru- ja liigeseprogramm : eksklusiivne toitumisprogramm, mis võimaldab toime tulla nii OA kui ka neeruhaigustega.

  • 2 sageli kombineeritud degeneratiivse haiguse ravi kassidel
  • Neeruhaiguste järkjärguline ravi, alates 1. astmest, kui puuduvad või on kerged sümptomid, kuni 3. astmeni, kui patoloogia on kaugelearenenud.
  • Kombineerib märg- ja kuivtoitumise optimeeritud toitumisprogrammi, mis on pühendatud vananevatele neeru- ja liigesefunktsioonidele, samuti söögiisu vähenemisele ja denutritsiooni juhtimisele

Early Kidney & Joint

Koostatud liikuvuse toetamiseks osteoartriidi korral, säilitades samal ajal neerude ja optimaalse kehalise seisundi.

→ Saadaval 2 esitusviisi, kuiv ja märg tükike kastmes.

Kohandatud vanematele kassidele, kellel esinevad vananemisilmingud, ja täiskasvanud kassidele, kellel on mitte vanusega seotud osteoartriit.

Neerud ja liigesed

Koostatud kroonilise neeruhaiguse ohjamiseks IRIS klassifikatsiooni 2. staadiumis, toetades samal ajal osteoartriidi korral liikuvust ja liikuvust.

→ Saadaval 2 esitusviisi, kuiv ja märg mousse.

Kohandatud täiskasvanud ja vanemate CKD-ga kassidele, kas osteoartriidiga või ilma. Kidney & Joint märg mousse on mõeldud IRIS-i etappidele 2 kuni 4. Seda võib kasutada üksi või kombineeritult kuiva Kidney & Joint ja kuiva Advanced Kidney & Joint’iga.

Advanced Kidney & Joint

Koostatud kroonilise neeruhaiguse raviks IRIS 3. ja 4. staadiumi klassifikatsiooni korral, toetades samal ajal liikuvust osteoartriidi korral.

→ Saadaval kuivas esitusviisis, võib olla kombineeritud Kidney & Joint mousse’iga.

Kohandatud täiskasvanud ja vanemate CKD-ga kasside jaoks, koos osteoartriidiga või ilma