NUTRIBOUND DOG 3X150ML N1

47.70

Kirjeldus

OMADUSED

Nutribound on väga maitsev kasutusvalmis vedela koostisega täiendsööt, mis stimuleerib toitumis- ja joomiskäitumist. See sisaldab asendamatuid toitaineid, mida soovitatakse tervenemise soodustamiseks juba taastumisprotsessi varajasest etapist.

Ei ole lisatud kunstlikke säilitus- ega värvaineid.

Arginiin Aminohape; immuunsüsteemile, haavade paranemisele ja rakujagunemisele tähtsa lämmastikoksiidi lähteaine.
Tauriin Antioksüdandi omadustega südamele ja veresoonkonnale hädavajalik orgaaniline aine, tähtis skeletilihastele, silma võrkkestale ning kesknärvisüsteemile.
Glutamiin Oluline seedetrakti ja immuunsüsteemi terviklikkuse tagamiseks.
Asendamatud rasvhapped (oomega-3 ja oomega-6) Rasvhapped on vajalikud bioloogilistele protsessidele, need on fosfolipiidide ja steroolide ehitusüksused ning osalevad seeläbi raku kasvamisel ja paranemisel, peale selle ka prostaglandiinide, leukotrieenide ning tromboksaanide sünteesil.
Prebiootikumid (inuliin, oligofruktoos) Prebiootikumid on looduslikud lahustuvad kiudained, mida vähesel määral leidub paljudes taimedes. Nad stimuleerivad tervisele kasulike bakterite kasvu ja aktiivsust seedesüsteemis.
Vitamiinid Organismile vajalikud orgaanilised ained, mida peab saama toidust või toidulisanditest.
KASUTAMINE
Lugege pakendi infolehte. Kahtluste tekkimisel looma terviseseisundi kohta pöörduge loomaarsti poole.
Enne kasutamist loksutage korralikult. Sademe teke on normaalne.
Vajamineva koguse mõõtmiseks kasutage karbis olevat topsi ja andke Nutribound®-i koerale alltoodud tabeli põhjal kas ühe annusena või toidukordade vahel jaotades.
0–10 kg: 15–30 ml päevas
10–20 kg: 30–50 ml päevas
> 20 kg: 50–70 ml päevas
Nutriboundi võib anda puhtal kujul või segatuna toidu või joogiveega. Toidulisand on vedeliku kujul, võimaldades toitmist ka süstlaga või toitmissondi kaudu. Vesi peab olema loomale alati kättesaadav.
– 1. Alustamine. Paranemisprotsessi esimestest tundidest alates tuleb koerale anda Nutribound®´i organismi vedelikusisalduse ja asendamatute toitainete taastamiseks.
– 2. Jätkuperiood. 48 tunni möödumisel on vajalik alustada toitmisega. Raskelt vigastatud loomade taastumise kiirendamiseks on soovitatav peale Nutribound®´i manustada korduvates väikestes annustes suure energiasisaldusega kergesti seeditavaid toitaineid (näiteks Nutri-plus geeli).
– 3. Üleminek tavatoidule. Toitumisharjumuste taastumiseks võib Nutribound®´i anda loomale koos tema tavapärase toiduga.
SÄILITAMINE
Avatuna säilitada külmikus ja tarbida 7 päeva jooksul.
Partii number / Parim enne: vt karbilt
PAKEND
3 x 150ml
Märgistuse eest vastutab:
Viyo International N.V., ljzerenpoortkaai 3, 2000 Antwerp, Belgia.

Lisainfo

Valige suurus

150ml, 150mlX3

Apteek

Seedetrakt, Vitaminid