NUTRIBOUND CAT 3X150ML N1

15.9946.59

Puhasta

Kirjeldus

OMADUSED

Nutribound on väga maitsev kasutusvalmis vedela koostisega täiendsööt, mis stimuleerib toitumis- ja joomiskäitumist. See sisaldab asendamatuid toitaineid, mida soovitatakse tervenemise soodustamiseks juba taastumisprotsessi varajasest etapist.

Ei ole lisatud kunstlikke säilitus- ega värvaineid.

ArginiinAminohape; immuunsüsteemile, haavade paranemisele ja rakujagunemisele tähtsa lämmastikoksiidi lähteaine.
TauriinAntioksüdandi omadustega südamele ja veresoonkonnale hädavajalik orgaaniline aine, tähtis skeletilihastele, silma võrkkestale ning kesknärvisüsteemile.
GlutamiinOluline seedetrakti ja immuunsüsteemi terviklikkuse tagamiseks.
Asendamatud rasvhapped (oomega-3 ja oomega-6)Rasvhapped on vajalikud bioloogilistele protsessidele, need on fosfolipiidide ja steroolide ehitusüksused ning osalevad seeläbi raku kasvamisel ja paranemisel, peale selle ka prostaglandiinide, leukotrieenide ning tromboksaanide sünteesil.
Prebiootikumid (inuliin, oligofruktoos)Prebiootikumid on looduslikud lahustuvad kiudained, mida vähesel määral leidub paljudes taimedes. Nad stimuleerivad tervisele kasulike bakterite kasvu ja aktiivsust seedesüsteemis.
VitamiinidOrganismile vajalikud orgaanilised ained, mida peab saama toidust või toidulisanditest.

E

Lugege pakendi infolehte. Kahtluste tekkimisel looma terviseseisundi kohta pöörduge loomaarsti poole.

Enne kasutamist loksutage korralikult. Sademe teke on normaalne.

Soovitatav päevane annus on 6 ml/kg kehakaalu kohta, selle võib manustada korraga või jaotada mitme toidukorra peale. Vajamineva koguse mõõtmiseks kasutage karbis olevat topsi.

Nutriboundi võib anda puhtal kujul või segatuna toidu või joogiveega. Toidulisand on vedeliku kujul, võimaldades toitmist ka süstlaga või toitmissondi kaudu. Vesi peab olema loomale alati kättesaadav.

– 1. Alustamine. Paranemisprotsessi esimestest tundidest alates tuleb kassile anda Nutribound®´i organismi vedelikusisalduse ja asendamatute toitainete taastamiseks.

– 2. Jätkuperiood. 48 tunni möödumisel on vajalik alustada toitmisega. Raskelt vigastatud loomade taastumise kiirendamiseks on soovitatav peale Nutribound®´i manustada korduvates väikestes annustes suure energiasisaldusega kergesti seeditavaid toitaineid (näiteks Nutri plus  geeli).

– 3. Üleminek tavatoidule. Toitumisharjumuste taastumiseks võib Nutribound®´i anda loomale koos tema tavapärase toiduga.

 

SÄILITAMINE

Avatuna säilitada külmikus ja tarbida 7 päeva jooksul.

Partii number / Parim enne: vt karbilt

 

PAKEND

3 x 150ml

Märgistuse eest vastutab:

Viyo International N.V., ljzerenpoortkaai 3, 2000 Antwerp, Belgia.