FIW 7 x 100 g konserv seedeprobleemidega kassile

2.2014.44
Clear

Kirjeldus

  • Ägedad ja kroonilised mao-sooletrakti haigused, millega kaasnevad kõhulahtisus, oksendamine ja/või meteorism
  • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestsioon)
  • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (exocrine pancreatic insufficiency – EPI)
  • Peensoole bakteriaalne ülekasv (small intestinal bacterial overgrowth – SIBO)
  • Koliit
  • Haigusjärgne paranemine

  Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Kergestiseeditavad koostisosad kompenseerivad seedetrakti ensüümide vähest aktiivsust ja kindlustavad toitainete optimaalse imendumise. See teeb toidu hästi sobivaks patsientidele, kes kannatavad mao-sooletrakti probleemide all, nagu krooniline kõhulahtisus, oksendamine ja/ või meteorism.

Mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide suur sisaldus toidus kompenseerib häirunud imendumise seedetraktis. Elektrolüütide suurendatud sisalduskompenseerib nende suurema kao kõhulahtisuse ja oksendamise tõttu.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust. Lisaks sisaldab toit ka mannanoligosahhariide (MOS). MOS seob patogeenseid baktereid, takistades nende seondumist soole seinaga. MOS toetab ka seedetrakti paikset immuunsust.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile ja soolestiku limaskesta kaitsele.

Tääkliiliaekstrakt vähendab rooja lõhna ning piirab ebameeldiva lõhnaga gaaside teket.


LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support toidu madal kiusisaldus tagab hea seeditavuse ja optimaalse toitainete absorptsiooni.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support sisaldab tseoliiti, mis suudab absorbeerida toksilisi komponente mao-sooletraktist.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support sisaldab fermenteeruvat kiudu (peedisäsi) kasulike koloniseerivate bakterite kasvu soodustamiseks, et toetada mao-sooletrakti tervist.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support on tasakaalustatud täistoit, mis vastab kasvavate ja täiskasvanud kasside toitainelistele vajadustele. Selle tõttu sobib toit ka kassipoegadele.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support mõjul on uriini pH alla 6,4, mis toetab kuseteede tervist.
 • Mao-sooletrakti probleemidega patsientide toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ FIW Digestive Support kogus 3-5 toitmiskorra vahel.
 • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. Selle tagajärjel jääb halvasti seeditud toit mao-sooletrakti, mis võib põhjustada kõhulahtisust, meteorismi ja bakteriaalset ülekasvu. SPECIFIC™ FIW Digestive Support on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.

KOOSTIS

Sealiha, veiseliha, eelgeelistatud riis, kala, munad, mineraalained (sealhulgas tseoliit), päevalilleõli, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, peedisäsi, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide ja mannanoligosahhariidide allikas), tauriin, metioniin, tääkliiliaekstrakt.
Ei sisalda tehislikke antioksüdante, värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

Lisainfo

Loomad

Loomatoit

Tootja

Toidu tüüp

Clear