VETEXPERT LÕHNAEEMALDUSSPREI 250ML

12.00

Kirjeldus

Vetexpert koerte ja kasside lõhnaeemaldussprei. Eemaldab igasuguse loomset päritolu lõhna, k.a. nt uriini, rooja, okse, nekrootiliste kudede, pärakupaunade ja teiste eritiste lõhna. Mitte mürgine, mitte ärritust tekitav, mitte tuleohtlik, mitte kantserogeenne, biolagunev. Mitmeotstarbeline toode kasutamiseks nt. loomakliinikus, varjupaigas, groomingsalongis, kennelis, kodus ja ka looma enda peal. Eemaldab ebameeldiva lõhna tõhusalt ja ohutult. See toimib, sidudes ebameeldivat lõhna tekitavaid molekule. Vastupidiselt klassikalistele toodetele ei maskeeri see tehnoloogia lihtsalt lõhna või ei oma ensümaatilist efekti, vaid lagundab selle ning takistab uute lõhnade tekkimist, tänu millele see suudab eemaldada isegi kõige koormava ja ebameeldivama lõhna. Pidades silmas meie planeeti ja ohutust loomadele, sisaldab käesolev toode 100% orgaanilist päritolu pindaktiivset ainet.
Kasutamine: pihustada otse lõhnaallika peale (loom, määrdunud koht, koeravoodi, puur, kassiliiv). Kui lõhn püsib pärast toote kuivamist, ei ole toode lõhnaallikani jõudnud. Vajadusel korrata. Toodet võib kasutada ka õhuvärskendajana, et kiirelt kuid ajutiselt eemaldada ebameeldivad lõhnad ruumist, pihustades seda õhku.
Ettevaatusabinõud: ainult välispidiseks kasutamiseks. Kui kasutada otse loomal, kasutada seda ainult tervel nahal. Lugeda läbi ja järgida etiketil olevaid juhiseid. Mitte pihustada loomale otsa silma. Testida värvi vastupidavust enne, kui pihustada mõnele tekstiilile.

Lisainfo

Toodegrupp

Tootja