STRIDE HA SOLUTION 1,183 L

157.30

Kirjeldus

STRIDE HA lahus
Täiendsööt hobustele.
ISELOOMUSTUS
  • Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab glükoosaminoglükaanide (GAG) taset liigeses. GAG-d on kõhre “ehituskivideks”. Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab liigese hüaluronaadi sisaldust. Hüaluronaat on liigeskapslivedeliku peamiseks koostisosaks – liigesevõideks.
  • Kondroitiinsulfaat on kõige tähtsam proteoglükaan liigesekõhres, moodustades 80% kogu valkude molekulmassist. Kondroitiinsulfaat on vajalik glükoosaminoglükaanide tootmiseks, kuid tema põhiroll on neutraliseerida destruktiivsed ensüümid, mis lammutavad liigesekõhre. Kondroitiin soodustab toitainete jõudmist kõhrkoesse, suurenenud vedeliku voog tõstab liigeste elastsust ja struktuursust. Uurigud on tõestanud ka kondroitiinsulfaadi põletikuvastast toimet.
  • MSM on organismis imenduva väävli allikaks. Väävlit kasutatakse sidekoe sünteesis. Seetõttu peetakse MSM-i ka glükoosamiinvesinikkloriidi ja kondroitiinsulfaadi kaasteguriks kahjustatud kõhre taastamisel. MSM-i seostatakse ka põletikuliste seisundite leevendamisega.
  • Hüaluroonhappe ( HH ) funtsioonid on kõhre kaitsmine (1. Viskoossed omadused: pinge all (pinna hõõrdumine pinna vastu) toimivad HH molekulid sünoviaalvedelikus määrdeainena ja kaitsevad seega vastakuti asetsevaid liigesepindu mehaaniliste kahjustuste eest. 2. Elastsed omadused: koormusel toimib HH sünoviaalvedelikus löökide pehmendajana ja kaitseb seega kõhre rõhutrauma eest.), kõhre toitmine (1. Väikesed molekulid (vesi, elektrolüüdid ja toitained) saavad vabalt difundeeruda kõhre ja sünoviaalkesta. 2. Suuremad molekulid (valgud ja muud põletikumediaatorid) kohtavad suuremat pidurdusastet võrgu läbimisel. ), sünoviaalkesta kaitsmine (HH on sünoviaalkesta kaitsebarjääriks ja maskeerib valuretseptoreid).
 
KASUTAMINE
Liigeste ainevahetuse toetamine osteoartriidi puhul.
KOOSTIS
30 ml kohta
Glükoosamiinvesinikkloriid
5000 mg
Metüülsulfanüülmetaan (MSM)
3000 mg
Kondroitiinsulfaat
1000 mg
Naatriumhüarulonaat
23 mg
( vastab hüaruloonhape)
22 mg
 
SÖÖDALISANDID
 
30ml kohta
Ksantaankummi , E415
60mg
Sulfitkaramell E150b
60mg
Aminohapped:
Alaniin
275mg / l
Arginiin
187 mg / l
Asparhape
1606 mg / l
Glutamiinhape
570 mg / l
Glütsiin
573 mg / l
Histidiin
223 mg / l
Fenüülalaniin
1925 mg / l
Proliin
273 mg / l
Treoniin
130 mg / l
ANALÜÜTILINE KOOSTIS
Toorproteiin 7,37%, toorrasv <0,5%, toorkiud 0,2%, toortuhk 0,9%, niiskus 80,5%, naatrium 0,269%, väävel 3,4%.
 
KASUTAMISE JUHIS
STRIDE tuleb manustada koos tavalise söödaga. Alustatakse 60ml päevas 7 päeva jooksul. Edasi antakse 30ml päevas.
 
NETOKOGUS
 1,183 L / 3,75 L
 
MUU INFORMATSIOON
·                Ette nähtud ainult loomadele!
·                Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
SOOVITUSLIKUD SÄILITAMISE TINGIMUSED
Hoidke kuivas kohas temperatuuril alla 25°C. Pärast kasutamist sulgeda. Soovitame kasutada enne pakendil märgitud kuupäeva.

Lisainfo

Apteek