SPECIFIC COW-HY 6 x 300 g konserv allergiaga koerale

Vaata ostukorvi

Kirjeldus

OMADUSED

SPECIFIC® Allergen Management Plus (COW-HY) on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kutsikatele ja täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi- ja kaaliumitase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.

KOOSTIS

Riis, riisivalk, hüdrolüüsitud lõhevalk (3,3%), kalaõli, vitamiinid ja mikroelemendid, mineraalained, päevalilleõli, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad, kurgirohuõli, dekstroos, ksüloos. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhe, kalaõli, päevalilleõli, kurgirohuõli. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Metaboliseeruv energia 552 kJ/100 g (132 kcal/100 g), valk 8,2%, rasv 4,5%, toorkiud 1,1%, toortuhk 2,5%, niiskus 66,8%, kaltsium 0,35%, fosfor 0,30%, naatrium 0,20%, kaalium 0,22%, oomega-6-rasvhapped 1,72%, GLA 0,03%. oomega-3-rasvhapped 0,67%, EPA 0,31%, DHA 0,28%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe = 3:1.

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: vitamiin D 615 RÜ, vask 3,8 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), raud 40,0 mg (glütsiinhüdraadi raudkelaat), tsink 50,0 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 2,5 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,15 mg (selenometioniin), jood 0,40 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,8 mg, L-karnitiin 206 mg.

KASUTAMINE

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vt söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema alati saadaval.

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.

PAKEND

6 x 300 g

TOOTJA

Lisainfo

Firma

Specific

Loomatoit

ravisööt

Toidu tüüp

Konserv

Loomad

Koer