EARLY RENAL

10.7560.59
Clear

Kirjeldus

Säilitades tervise vanaduses
Sünergistlik antioksüdantne kompleks (C-vitamiini, E-vitamiini, luteiin, tauriin) kombinatsioonis lükopeeni taseme vähendamiseks oksüdatiivne stress. Mõõdukas fosforisisaldusega võimaldab säilitada normaalset neerude kaudu. Tänu jahu paberimassi Uus-Meremaa roheline-merekarp (allikas kõhre kaitsvad) tervisliku vananemise kassid ühist toetust. Sööt sisaldab valke, mis esindavad aminohappest hargnenud ahelaid, samuti fosfatidüülseriin ja L-trüptofaan optimaalsel kontsentratsiooni.
secondary_benefit-420.png Optimaalne Kaal
Calorie toidu vastab energiavajadusest vananemise kassid, mille normaalne või ülekaaluline (võrdne või suurem kui 3 skaalal rasvasus kassid).
secondary_benefit-430.jpg S / O Index
Star S / O Index pakendil tähendab, et toit eesmärk on luua kuseteedesüsteemis keskkonna ebasoodsa moodustamise struviit kristallid ja kaltsiumoksalaatkristallide.
Rolli L-trüptofaan kehas

L-trüptofaan on oluline roll ning on serotoniini eelkäija.
Serotoniin on teadaolevalt seotud neurotransmitteri mis toimib organismis on rahustava toimega. Biosüntees serotoniini trüptofaani hüdrolüüsitakse ning muundatakse 5-hüdroksütrüptofaani, mis läbib hematoentsefaalbarjääri; millele järgneb 5-hydroxytryptophan dekarboksüleerudes serotoniini.
Trüptofaani peab konkureerima teiste aminohapete (türosiin, fenüülalaniin, valiin, leutsiin ja isoleutsiin), mis kasutab sama faktoritel läbida vere-aju barjääri

Lisainfo

Loomad

Loomatoit

Tootja

Toidu tüüp

10.7560.59
Clear