Royal Canin FHN SENSORY FEEL GRAVY

2.1024.80
Clear

Kirjeldus

Konservsööt ROYAL CANIN® Sensory Feel on valmistatud ainulaadse retsepti põhjal, mis aitab teie kassil stimuleerida suutunnet (see, kuidas kass oma suus tekstuure tunnetab).

 

Tänu uuenduslikule tootmistehnoloogiale on söödal Sensory Feel erakordsed maitseomadused, mis üllatavad ja stimuleerivad teie kassi meeli.

 

Suutunde ja aistingute stimulatsioon

Sööda ainulaadne tekstuur stimuleerib kassi aistinguid suus. Söögi ajal erinevate tekstuuride suus tunnetamine mõjutab oluliselt kasside toitumiskogemust. Kassid tunnevad end paremini, kui toitumine muudab nende aistinguid. Täitke oma kassi elu avastustega, toites teda rohkem kui söödaga: kinkige talle elamus. ROYAL CANIN® SENSORY™ äratab kasside meeled ja parandab nende toitumist.

 

Tasakaalustatud mikroelementide sisaldus

ROYAL CANIN® SENSORY™ vastab optimaalsele makrotoitainete profiilile, mis on täiskasvanud kasside instinktiivne valik. Erakordne looduslike lõhna- ja maitseainete segu rahuldab ka kõige nõudlikumaid vajadusi.

 

Parandab kuseteede talitlust

Sööda koostis hoiab kuseteed tervena ja toetab nende nõuetekohast talitlust.

 

Royal Canin keskendub kasside ja koerte ainulaadsetele vajadustele. See eriline tähelepanu detailidele võimaldab tagada täpse ja tõhusa toitumise ning aidata neil saada parimaks.

 

Tootja: Royal Canin.

e ID: 12899

Lisainfo

Loomad

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp

2.1024.80
Clear