Royal Canin Anallergenic Small Dogs

31.5359.23
Clear

Kirjeldus

Väikeste või minikoerte arv kasvab majapidamistes jätkuvalt ja hiljutise lemmikloomade populatsiooni uuringu kohaselt on 50% praegusest koerapopulatsioonist väikesed või väga väikesed.

 

Nendel koertel on oma eripärad seedimise tasandil, eelsoodumus hambakivi tekkeks ja neil võivad tekkida ka nahahaigused, mis on põhjustatud erinevatest põhjustest, sh toidule avalduvad kõrvaltoimed.

 

Sel põhjusel on Royal Canin, kasside ja koerte toitumise valdkonna etalonettevõte, mis on kooskõlas oma kohustusega pakkuda iga looma vajadustele spetsiifilisi toitumislahendusi, tugevdanud oma dermatoloogilist valikut oma uue anallergeeniliste väikeste koerte dieediga Spetsiifiline. väikestele ja väga väikestele koertele.

 

Royal Canini loomaarst Gemma Baciero nendib: “Toitumine on vahend, mis aitab maandada nahaprobleeme, mis võivad olla põhjustatud erinevatest põhjustest, sh toiduallergia või -talumatus, endokriinsed probleemid, autoimmuunhaigused, parasiidid jne välis- või keskkonnaatoopiline dermatiit. Toidu kõrvaltoimete korral on kohandatud toitumine võtmetähtsusega nii selle diagnoosimisel kui ka pikaajalisel juhtimisel.

 

Arvestades võimaliku toiduallergia kahtlust, on kõige usaldusväärsem meetod toidu kõrvaltoimete diagnoosimiseks teha eliminatsioonitest, millele järgneb proovimine toiduga, mida loom tavaliselt sõi. Selle eliminatsioonitesti läbiviimiseks saab kasutada allergeenseid väikeseid koeri, kuna sellel on täpne koostis toidu kõrvaltoimete diagnoosimiseks ja abiks keeruliste juhtumite lahendamisel.

 

Allergeensete väikeste koerte eeliste hulgast paistab silma ulatuslikult hüdrolüüsitud valk, mis koosneb ühest allikast pärit oligopeptiididest ja puhastest aminohapetest, mis aitab minimeerida toitainete talumatuse ja toiduallergia riski. Teisest küljest on selles ainsa süsivesikute allikana puhastatud, hästi seeditav tärklis.

 

See on loodud toetama naha loomulikku kaitsebarjääri optimaalse naha tervise tagamiseks.

 

Kasutegurid on spetsiaalselt kohandatud väikeste koerte seede- ja suutundlikkusele ning sobivad ka nende lõualuude suurusele.

 

Allergeensete väikeste koerte tootmisprotsess viiakse läbi rajatistes, mis hõlmavad DNA testimist ja tootmisliinide põhjalikku süstemaatilist puhastamist, et tagada ainult selle dieedi ainulaadne valgusisaldus.

TÖÖSTUS
• Toidu tähtsus lemmikloomade nahahaiguste ravis
• Milline on parim viis lemmikloomade toiduallergiate diagnoosimiseks?

Hiljuti vaadatud tooted

30.50