RENAL RF23

11.1584.71
Clear

Kirjeldus

Kestus käigus:

Alammäär nimetamise dieetravi on 6 kuud. Pärast selle aja möödumist, peate kordama üldise ülevaate. Kui 3/4 kahjustatud nephrons neerud, haiguse muutub pöördumatuks ja dieetravi on ette nähtud kasutamiseks kogu kassi elu.

 

Dieet- ravida kroonilist neerupuudulikkust
Valem on mõeldud säilitama neerufunktsiooni kroonilise neerupuudulikkusega. Tooted on madala fosforisisaldusega, sisaldab antioksüdantide kompleks, rasvhapped EPA ja DHA. Kui CRF neerud kaotavad võime adekvaatselt kuvada fosforit. Madal fosforisisaldus toote aitab aeglustada haiguse arengus. Söötmisel dieedi sööda kohandatud sisu kalaõli (allikas asendamatud rasvhapped, EPA ja DHA) suurendab glomerulaarfiltratsiooni
Vähendades koormust neerudele
Liigne koormus neerudele võib põhjustada ureemilistest kriisi. Kvaliteetne ja proteiinisisaldus kohandatud aidata vähendada koormust neerudele. Kui proteiinisisalduse toitumises ületab oluliselt miinimumnõuetele neerufunktsiooni eritusfunktsiooni lämmastiku lagunemissaadustest koguneda bioloogilistes vedelikes.
Screenshot_14.png  ainevahetuse tasakaal
CRF võib viia metaboolse atsidoosi, seega toodete koostis on leelistades aine. Neerud mängivad olulist rolli säilitada happe-aluselise tasakaalu. Kui neerukahjustus nende võimele kõrvaldada vesinikuioonid ja bikarbonaatioone tagasiimendumise vähendatud ning seetõttu kõrge riskiga metaboolne atsidoos.
Screenshot_15.png maitse-eelistusi
Spetsiaalselt projekteeritud aromaatne profiili aitab täita konkreetse maitse-eelistusi kassid. Loomadel Kroonilise neerupuudulikkusega sageli isutus, talu toitu, anoreksia.

Kasulik teave:

Sümptomid isutus ja anoreksia on levinud kassid Kroonilise neerupuudulikkusega.

Meie sisemine uuring 2014. aastal, see on tõestatud, et kuivtoit ROYAL Canin FELINE atraktiivsemaks loomade kui kuivtoit samal eesmärgil teised müüjad ja on turul kättesaadavad ajal uuringu.

Allikas: Research Center of Royal Canin / ADIV 2014, n = 37

Lisainfo

Loomad

Loomatoit

Tootja

Toidu tüüp

11.1584.71
Clear