KIKI MAX MENU FERRETS 2kg

12.75

Kirjeldus

KIKI MAX MENÜLI FERRETID

Toit tuhkrutele.

Suurepärane söödakook kana- ja kalajahu, teravilja, pagaritoodete, taimsete valguekstraktide, taimeõlide ja -rasvade, pärmide ja mineraalide, tauriiniga. Täielik toitumine, mille pakkusin tuhkrul on olemas kõik toitained, mis on vajalikud õige tervisliku seisundi ja suurepärase elujõu tagamiseks.

Sisestades asendamatud rasvhapped, hoiab see ära nende liikide vangistuses tüüpilise rasvumise arengu. Metioniini, lüsiini ja vitamiinide lisapanusega saavutame läikivad ja siidised juuksed, aga ka hea isu ja elujõu aastaringselt.

Selle kõrge valgusisalduse ja kiudainete sisaldus muudab selle toidu tuhkrutele kõige sobivamaks, vältides igasugust soolestiku moosi. Tauriin hoiab teie lihaseid ja südant heas vormis, see on selle liigi eluks hädavajalik.

OMADUSED

Suurepärane valmistatud sööt

See suurepärane sööt annab tuhkrule kõik toiteelemendid, mis on vajalikud õige tervisliku seisundi saavutamiseks ja suurepärase energia saamiseks.

Lisage asendamatud rasvhapped, vältides vangistuses nende liikide ülekaalu.

Tänu kõrgele valkude ja kiudainete suhtele on see elatis tuhkrutele kõige sobivam, vältides igat tüüpi soolesulgust.

Tauriin hoiab teie lihaseid ja südant heas vormis.

KOOSTIS

Valmistatud kana- ja kalajahust, teraviljast, pagaritoodetest, taimsete valkude, taimeõlide ja -rasvade ekstraktidest, pärmidest ja mineraalidest, tauriinist.