INDOREX SPRAY 500 ML

21.50

Kirjeldus

loomaarstide soovitusel on auhinnatud Indorex Suurbritannia kodumajapidamises kasutatav kirbude pihusti nr 1 ja kaitseb teie kodu kirpude ja kodutolmulestade eest kuni aasta.

Kas teadsite, et ainult 5% kirpudest elab teie lemmiklooma peal? Kirbude elutsükkel on keeruline, 95% nende elust veedetakse munade, vastsete ja nukkude kujul, mis on tegelikult teie kodus.

Reaalses mõttes tähendab see seda, et iga kirbu kohta, mida oma lemmikloomal näete, on teie kodus potentsiaalselt veel 20 selle sõpra ja perekonda.

Näiteks täiskasvanud emakirpude munetud kirbumunad rullivad lemmikloomade mantlid kõikidesse pragudesse (sh vaibad, vaibad, lemmikloomade voodipesu, põrandaliistud ja põrandalauad).

Haudunud vastsed kaevuvad sügavale, et kaitsta end nendes pragudes ja pehmetes sisustustes, kus nad muutuvad nukkudeks.

Nad võivad selles seisundis püsida kuni aasta, kuid lõpuks arenevad neist täiskasvanud kirbud, hüppavad teie lemmikloomale, kui see möödub, ja elutsükkel algab uuesti.

Kõige tõhusam viis kaitsta oma kodu kirbude nakatumise eest on kasutada auhinnatud Indorexi majapidamises kasutatavat kirbude pihustit.

Seda pihustatakse otse vaipadele, vaipadele, põrandakatetele, põrandaliistudele ja teistele potentsiaalsetele kirbupeidudele.

Parim kasutada koos kõigi kodus olevate koerte ja kasside hea kvaliteediga loomade raviga hävitab kirbude elutsükkel järgmise põlvkonna kirbud ja kaitseb teie kodu nakatumiste eest kuni aastani.

Samuti on HSE heaks kiitnud Indorexi kodutolmulestade tõrjeks, mis võib olla nii meie lemmikloomade kui ka inimeste allergiliste haiguste käivitajaks.

Kodune ravi, mida ei kohaldata otse loomadele.

Hoiatus – eemaldage ravi ajal kõik loomad, sealhulgas roomajad või kalad.

Lisainfo

Apteek

Parasiitidevasnane