HAIRBALL CARE IN GRAVY (85g

2.3027.90
Clear

Kirjeldus

Sellepärast on ROYAL CANIN® juuksepallihooldus kastmes mõeldud selleks, et aidata teie kassil kõrvaldada neelatud karvad, stimuleerides soolestiku transiitkäiku – eemaldades liigsed karvad, mis tavaliselt maos püsiksid. Täissööt täiskasvanud kassidele (õhukesed viilud kastmes)

Karvapallid tekivad siis, kui karvad jäävad teie kassi kõhtu seedetrakti läbimata. Enamik juukseid liigub seedetrakti kaudu hõlpsalt, kuid suures koguses juukseid võib tekkida karvapalle. Sellepärast on ROYAL CANIN® juuksepallihooldus kastmes mõeldud selleks, et aidata teie kassil kõrvaldada neelatud karvad, stimuleerides soolte transiitkäiku – eemaldades liigsed karvad, mis tavaliselt maos püsiksid. ROYAL CANIN® juuksepallihooldus kastmes aitab hoida ka teie kassi ideaalset kaalu – madala rasvasisaldusega vaid 2,7%. Lisatud on ka asendamatud rasvhapped, mis aitavad pakkuda väärtuslikku energiat. Kõrge seeduvust toetab toidukiu lisamine ROYAL CANIN® juuksepallihooldusse kastmes. See aitab kaasa soolestiku tasakaalustatud taimestikule ja soolestiku tervislikule aktiivsusele. Iga kassi eelistuste rahuldamiseks on ROYAL CANIN® juuksepallihooldus saadaval ka kuivtoiduna koos krõmpsuva ja maitsva pudruga. Kui kaalute segasöötmist, järgige lihtsalt meie söötmisjuhiseid, et teie kass saaks optimaalse kasu saamiseks täpse koguse nii märga kui ka kuiva toitu.

Kasu
Juuksepalli kontroll
Koostatud aitab välistada neelatud juukseid, stimuleerides soolte transiiti.

Ideaalne kaalu säilitamine
ROYAL CANIN® juuksepallihooldus kastmes aitab hoida teie kassi ideaalset kaalu – madala rasvasisaldusega vaid 2,7%.

Tervislik seedesüsteem
Kõrge seeduvust toetab toidukiu lisamine ROYAL CANIN® juuksepallihooldusse kastmes. See aitab kaasa soolestiku tasakaalustatud taimestikule ja soolestiku tervislikule aktiivsusele.

Koostisosad
Koostis: liha ja loomsed derivaadid, teraviljad, taimse päritoluga derivaadid, taimsed valguekstraktid, mineraalid, õlid ja rasvad, erinevad suhkrud, pärmid. Lisandid (kg): Toitelisandid: D3-vitamiin: 150 RÜ, E1 (raud): 2 mg, E2 (jood): 0,3 mg, E4 (vask): 2,3 mg, E5 (mangaan): 0,6 mg, E6 (tsink) ): 6 mg – tehnoloogilised lisandid: settelise päritoluga klinoptiloliit: 2 g. Analüütilised koostisosad: Valk: 7% – Rasvasisaldus: 2,7% – Toortuhk: 1,6% – Toorkiud: 1% – Niiskus: 82%. Söötmisjuhised: vaata tabelit. Partii number, tehase registreerimisnumber ja parim aeg: vt pakendil olevat teavet. Säilitada kuivas jahedas kohas. RSA jaoks: garanteeritud analüüs g / kg: toorvalk (min) 50 – niiskus (max) 850 – toorrasv (min) 7 – toorkiud (max) 20 – toortuhk (max) 18. Metaboliseeruv energia 674–764 kcal / kg.

Garanteeritud analüüs
Toortuhk: 1,6%. Toorkiud: 1%. Toornafta rasvad: 2,7%. Niiskus: 82%. Valk: 7%.

Lisainfo

Loomad

Kassile

Tootja

Royal Canin

Loomatoit

Tavaline toit

Toidu tüüp

Konservid

Hiljuti vaadatud tooted

1 laos