FPD täistoit kassipojale

6.6528.93
Clear

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Suurendatud energia, valgu, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus vastab kasvueas kassipoegade ning tiinete ja imetavate kasside vajadustele.

DHA on oomega-3 rasvhape, mis toetab aju ja nägemisorganite arengut.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju terve naha, karvastiku ja liigeste arengule.

Kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad tagavad toitainete optimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.

Tääkliiliaekstrakt vähendab rooja lõhna ning piirab ebameeldiva lõhnaga gaaside teket.


LISAINFORMATSIOON

  • Kõrge energia ja tasakaalustatud toitainete sisaldus SPECIFIC™ FPD Kitten toidus tagab piisava koguse energiat ja toitaineid, vajamata selleks mahuliselt suurt toidukogust.
  • Toit sisaldab peedisäsi ja kirpteelehe seemnekestadest pärinevat psülliumi, mis soodustavad mao-sooletrakti tervist.
  • SPECIFIC™ FPD Kitten on väga sobivaks toiduks noortele, kasvavatele kassipoegadele alates võõrutamisest (5.-6. elunädalal) kuni steriliseerimise/kastreerimiseni või 8.-12. kuu vanuseni (sõltuvalt tõust). Pärast seda tuleks kass üle viia SPECIFIC™ FXD/FXW Adult, SPECIFICTM FCD/FCW Crystal Prevention või SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention Light toidule.
  • Noortele, steriliseeritud/kastreeritud kassipoegadele on soovitatav SPECIFIC™ FND Neutered Young toit.
  • SPECIFIC™ FPD Kitten on sobiv toit ka tiinete ja imetavate kasside energia ja toitainete vajaduste katmiseks.
  • Võrreldes normaalse loomaga on tiine kassi toiduvajadus umbes 1,5 korda suurem. Imetava kassi toitainete vajadus sõltub pesakonna suurusest ja võib olla 1,5 kuni 5 korda suurem kui normaalsel kassil. Imetavatele kassidele on soovitatav võimaldada vaba juurdepääs SPECIFIC™ FPD/FPW Kitten toidule.
  • Energia ja toitainete vajadus võib suureneda paranemisel kirurgilistest operatsioonidest, traumadest ja anoreksiast. SPECIFIC™ FPD/ FPW Kitten on väga sobiv toit sellisteks suure energiavajadusega perioodideks.

EI SOOVITATA

Madala energiavajadusega kassidele.


KOOSTIS

Maisivalk, kartulivalk, searasv, kalajahu, nisu, riis, munad, maisitärklis, mineraalained, mais, kalaõli, vitamiinid ja mikroelemendid, peedisäsi, hüdrolüüsitud kalavalk, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad, tauriin, tääkliiliaekstrakt.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Loomad

Loomatoit

Tootja

Toidu tüüp

6.6528.93
Clear