FOW-HY 7 x 100 g konserv hüdrolüüsitud, allergiaga kassile

21.28

Osta toode

Kirjeldus

Dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele

SPECIFIC® Allergen Management Plus on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi ja kaaliumi tase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.

Koostis: riis, hüdrolüüsitud lõhevalk (alla 3000 daltoni) (4,9%), riisiproteiin, päevalilleõli, kalaõli, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, dekstroos, ksüloos, kurgirohuõli. Proteiiniallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergesti seeduvad koostisained: riis, hüdrolüüsitud lõhe.
Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin A 30900 RÜ, vitamiin D3 300 RÜ, vask 2,5 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), raud 42 mg (glütsiinhüdraadi raudkelaat), tsink 50 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 2,4 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,1 mg (selenometioniin), jodiin 0,4 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 1,5 g.

Analüütiline koostis: seeduv energia 468 kJ/100 g (112 kcal/100 g), proteiin 9,7%, rasv 4,5%, toorkiud 0,3%, toortuhk 1,9%, niiskus 74,2%, kaltsium 0,28%, fosfor 0,24%, magneesium 0,014%, naatrium 0,11%, kaalium 0,25%, oomega-6-rasvhapped 2,0%, GLA 0,02%, oomega-3-rasvhapped 0,6%, EPA 0,25%, DHA 0,23%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe = 4:1

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

Lisainfo

Loomad

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp