FDW 7 x 100 g konserv toiduallergiaga kassile

Osta toode

Kirjeldus

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.

Hind: 10.62 €

SPECIFIC® Food Allergen Management on koostisosade ja toitainete talumatuse ja soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud kassidele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad ning see on kergesti seeduv. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab kasside tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.

Koostis: lambaliha (48%), riis (9%), päevalilleõli, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad (0,3%), dekstroos, ksüloos. Proteiiniallikas: lambaliha. Süsivesikuallikas: riis. Kergesti seeduvad koostisained: lambaliha, riis, päevalilleõli.
Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin A 22900 RÜ, vitamiin D3 550 RÜ,  vask 1,4 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), raud 24,5 mg (glütsiinhüdraadi raudkelaat), tsink 51 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 2,4 mg (mglütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,08 mg (selenometioniin), jood 0,6 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 1,1 g.

Analüütiline koostis: seeduv energia 602 kJ/100 g (144 kcal/100 g), proteiin 9,0%, rasv 9,0%, toorkiud 0,1%, toortuhk 1,9%, niiskus 71,4%, kaltsium 0,29%, fosfor 0,23%, magneesium 0,021%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.