F-BIO-W kana 7×100 g ökokonserv kanaga täiskasvanud kassile

29.08

Osta toode

Kirjeldus

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS


Kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad
 tagavad sööda toitainete optimaalse tarbimise, vähendades samas rooja kogust.


Kergestiseeditavatest ja tasakaalustatud toitainetest
 saab täiskasvanud kass kõik vajaliku terveks eluks.


Vähemalt 95% koostisosadest on kontrollitud ja sertifitseeritud mahetoodang. SPECIFIC™ Organicul on Austria Bio Garantie, Austria mahepõllunduse ja –tootmise kontrollimise asutuse sertifikaat.


LISAINFORMATSIOON

  • Kassidel vallandavad insuliini vabanemise pigem aminohapped kui glükoos, ja sageli ei talu nad hästi liigset süsivesikute tarbimist. Seetõttu muudavad suurendatud valgu kogus ja väike süsivesikute sisaldus SPECIFIC™ Organicu väga sobivaks diabetes mellitus’ega kassidele. Peab tähele panema, et diabetes mellitus’ega kassidel, kes lähevad üle SPECIFIC™ Organicule, võib insuliinivajadus väheneda.
  • SPECIFIC™ Organicu taolise konservsööda söömine suurendab kassidel uriini kogust. Koos uriini kontrollitud happesusega võib see soodalt mõjuda kuseteede tervisele ja toetada idiopaatilise tsüstiidiga kasse.
  • SPECIFIC™ Organic on maitsevaliku pakkumiseks saadaval kahes versioonis: SPECIFIC™ Organic with Chicken ja SPECIFIC™ Organic with Beef. SPECIFIC™ Organicut võib sööta ainsa söödana või kombineerituna SPECIFICu kuivsöödaga.

KOOSTIS

Sealiha* ja veiseliha*, kanaliha* (14%), rapsiõli*, riis,mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid.
Ei sisalda tehislikke värv- ega lõhna- ja maitseaineid.
* kontrollitud ja sertifitseeritud mahetoodang.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: 

Lisainfo

Loomad

Tootja

Loomatoit

Toidu tüüp