Dermoscent® Essential 6® Sebo šampoon 200 ml

17.00

Kirjeldus

Essential 6® Sebo šampoon on tõhus lahendus nahatasakaalu reguleerimiseks (seborroiline keratoos või muud nahaprobleemid) ja tasakaalutusest tingitud tagajärgedega tegelemiseks: tuhm või katkev karv, kuiv või rasvane karvastik, halb lõhn jne.

Šampoonile ei ole lisatud lõhnaaineid ning selle kontsentreeritud taimset päritolu rasvhapete rikas koostis (oomega-3 ja -6) sisaldab samasugust eeterlike õlide sünergiat nagu Essential 6® täpilahus, millele on omakorda lisatud niaouli eeterlikku õli. Essential 6® Sebo šampoon on välja töötatud spetsiaalselt kassidele ja koertele sobiva füsioloogilise pH-tasemega.

Essential 6® Sebo šampoon põhineb 11 eeterliku õli koostoimel (nelk, kamper, talihali, rosmariin, kurkum, oregano, lavendel, pipamünt, teepuu, seeder ja niaouli), kombineerituna oomega-3 ja -6 rasvhapete rikka kanepiõliga. Puhastav baasaine on rohelistest õuntest, mis laguneb keskkonnas kiiresti.

Kandke šampoon eelnevalt käesooja veega niisutatud looma karvastikule. Masseerige šampoon kogu looma keha ulatuses vahule. Laske mõjuda vähemalt kaks minutit. Loputage seejärel rohke veega ja kuivatage looma karvastik.

Spetsiaalselt välja töötatud tundliku nahaga loomadele. Šampooni võib kasutada üks või mitu korda nädalas.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame nahaprobleemide korral kombineerida šampooni Essential 6® täpilahusega. Kaks päeva enne ja kaks päeva pärast täpilahuse kasutamist mitte looma pesta.

Essential 6® Sebo šampooni tõhusus on tõestatud veterinaalse järelvalve all läbi viidud uuringuga. Mitmetes parameetrites on täheldatud märkimisväärseid paranemisi.

Muutuse protsent vahemikus D 0 ja D 28

Koer Kass
Karva läige: +98% Karva läige: +97%
Kõõm: -71% Kõõm: -69%
Naha tasakaal: +100% Naha tasakaal: +93%
Deodoriseeriv toime: +92%

Lisainfo

Apteek

Dermatoloogia, Shampoonid

Hiljuti vaadatud tooted