CAVALOR HOBUSE TÄIENDSÖÖT ARTI MOTION

179.90
Clear
Kirjeldus

Cavalor® Arti Motion on kasutamiseks, et säilitada tugevaid luid ja hoida liigesed paindlikud hobuse kasvuperioodil, töösse tulemisel ja töös hoidmisel, vanematel hobustel ning ka sporthobustel. Cavalor® Arti Motion sisaldab ühendeid, mis omavad positiivset mõju hobuse liigestele. Soovituslik kasutada sellisel juhul kui hobuse liigesed ei ole põletikulised, nagu näiteks: Kasvuperioodil (kiire kasv), rikastamaks vajalike toitainetega hobuse organismi, et toetada liigeseid. Äsja kergesse töösse võetud noored hobused. Hobused, kes põevad lisapingeid liigestel (võistlusperioodil, raskes treeningus olevad). Pärast Cavalor® ArtiMatrixi kuuri läbi tegemist. Cavalor® Arti Motion sisaldab ühendeid, mis hoiavad su looma liigesed heas toonuses.

Kasutamine: Ponid 25-30g päevas Hobused 50-60g päevas Maksimaalne kogus: 200g päevas Toote omadused: Sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni, mis on aluseks liigese kõhre ja hüaliilise kõhre moodustamiseks. See moodustab kogu valgust 50% ning 85-90% kollageenist liigese kõhres, mis annab jõudu liigeskoe probleemide parandamiseks. Sisaldab MSMi (metüülsülfonüül metaan) ehk organiilisel kujul väävlit. Väävel on tähtis lihastele, liigestele, kõhredele, luudele, verele, kus MSM ühend on parima võimaliku imendumisega ning kiiresti kättesaadava loodusliku allikana väävel. Sisaldab glükoosamiini, kondroitiinsulfaati, hüaluroonhapet. Glükosamiinglükaanid on olulised ehituskivid kõõluste, luude ja sünoviaalvedeliku loomisel. Sisaldab vitamiin C’d, mis on tähtis antioksüdant, oluline koostisosa toimeainete paremaks imendumiseks. Sisaldab orgaanilisi mineraale, mis mängivad olulist osa liigese funktsioneerimises. Orgaanilised mineraalid on paremini imenduvad kui mitte orgaanilsed.

Koostis: glükosamiin, kondroitiin, hüdrolüüsitud kollageen tüüp II, MSM, dekstroos Analüütiline koostis: Toorvalk – 24.3% Toorrasv – 0.03% Toortuhk – 18.2% Toorkiud – 0.1% Kaltsium – 3.9% Fosfor – 1.8% Naatrium 0,8% Vitamiin C – 20 000 mg/kg Tsink – 11 113,2 mg/kg Mangaani – 11 113,2 mg/kg Vask – 1 250,1 mg/kg Põletikuliste liigeste puhul soovitatakse alustada 2 kuusest ArtiMatrixi kuurist ja seejärel toetavana Arti Base’i kuuri peale liikuda. Cavalor® Arti Base – Sinu hobuse või poni tervete ja tugevate liigeste jaoks! Pakendamine: 2 kg kopsik Parim enne: vaata pakendilt. Tootja: Nutriquine N.V, Belgia Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria,

Lisainfo
Toode tüüp

Täendsööt

Recently Viewed Products

24.9941.00
Clear