Calm Small Dog 4kg

48.62

1 laos

Kirjeldus

CALM sisaldab kaseiini trüpsiin-hüdrosülaati, mis mõjub ärevatele koertele positiivselt, kui seda anda 15mg eluskaalu kg kohta päevas. Kaheksa nädala järel oli alfa-kasosefiiniga ravitud koerte seisund võrreldav koertega, keda raviti referentsravimiga Selegiline (C. Beata, 2006). CALMi välja töötamisel on arvestatud ka kusekivide tekkimise ohuga väikestel koertel.
410

EMOTIONAL BALANCE

Piimavalgu (kaseiini) trüpsiin-hüdrosülaat sisaldab stressi reguleeriva mõjuga aktiivset patenteeritud peptiidi alfa-kasosepiin. L-trüptofaan on serotoniini prekursor. Serotoniin on neurotransmitter, mis reguleerib ärevust, und ning isu.

420

SKIN BARRIER

Väga hästi seeduvad proteiinid (L.I.P. *** proteiinid), sigur ja kalaõli tagavad toidu hea seeduvuse.

430

DIGESTIVE TOLERANCE

Neljast vitamiinist (pantoteenhape, inositool, niatsiin ja koliin) ja ühest aminohappest (histidiin) koosnev sünergiline kompleks tugevdab naha kaitsebarjääre ja piirab nahaärrituse tekke ohtu, kuna kompleks soodustab keramiidide sünteesi ja vähendab nahakaudset veekaotust.

440

TARTAR CONTROL

Kuivtoidu hambaid harjavat efekti suurendavad naatriumfosfaadi toimeained. Need kaltsiumi siduvad ained piiravad süljes sisalduva kaltsiumi kontsentratsiooni suus ning aeglustavad kaudsel teel hambakatu mineraliseerumist.

TARTAR CONTROL

Nutrient that traps the calcium in saliva so reducing tartar deposits.

1 laos