Automaatne jooginõu Catit Pixi Fountain mündiroheline L-00678

25.99

1 laos

Kirjeldus

Automaatne jooginõu Catit Pixi Fountain mündiroheline

 

Need kasside purskkaevud pakuvad unikaalseid joomisvõimalusi ja kolmekordset filtreerimist puhta vee tagamiseks.

Catit PIXI joogipurskkaev on tõeline pilgupüüdja, ergonoomiline ja funktsionaalne. Armsad kõrvad aitavad vältida vee pritsmeid, neli imearmsat käppa muudavad purskkaevu hõlpsasti kätte võetavaks, samal ajal kui väike kassi nina süttib ja annab teada, kui on aeg vett uuesti täita.

JOOMISVÕIMALUS #1

Olete kunagi näinud, kuidas teie kass üritab kraanist juua kohmakalt küljele kallutatud peaga? Catit PIXI purskkaev sisaldab lisatarvikut, mis loob kumerat veevoolu. See funktsioon võimaldab teie kassil mugavalt juua. Väljalaskeava lisatarvikut on lihtne sisestada ja eemaldada, isegi kui purskkaev töötab.

JOOMISVÕIMALUS #2

Ilma otsakuta voolab vesi purskkaevu reservuaarist ülespoole ja voolab edasi sujuvalt alla ees olevasse suurde joogikaussi.

Vesi jääb kättesaadavaks ka siis, kui purskkaev on välja lülitatud
JOOMISVÕIMALUS #3

Õrnalt voolav veekogu
Kuna kauss hoiab vett, saab teie kass juua, millal iganes ta seda soovib, isegi kui Catit PIXI joogiallikas on välja lülitatud. Kausi kõrval on tilgakogumisala, mis aitab veetilkadel tagasi alla voolata.

JOOMISVÕIMALUS #4

Catit PIXI purskkaev on disainitud optimaalse joomismugavuse tagamiseks. Selle madal pind ei hõõru joomise ajal vastu teie kassi tundlikke vuntse.

  • Ülimalt vaikne ja täielikult eemaldatav pump
  • Kolmekordse toimega filter
  • Automaatne väljalülitus
  • LED-indikaator madala veetaseme ja tühja reservuaari kohta

 

Lisainfo

Kausid

1 laos