AQUAEL HEATER GOLD 150W

19.90

1 laos

Kirjeldus

Klaasist akvaariumisoojendi termostaadiga COMFORT ZONE GOLD, mille kontaktid on kaetud kullakihiga. Traditsioonilised klaassoojendid koosnevad otse öeldes termostaadist, kontaktidest ja küttespiraalist. Termostaat juhib akvaariumi vee temperatuuri ja vajadusel sulgeb või avab kontaktid ning seeläbi lülitab küttespiraali sisse või välja. Selle süsteemi kõige tundlikumad elemendid on kontaktid – vaatamata elektroonilise võimendi kasutamisele on aja jooksul metalli oksüdeerumise tõttu nende pind järk-järgult saastunud. See lühendab küttekeha eluiga ja vähendab vee soojendamise täpsust.

COMFORT ZONE GOLD kerises see probleem kõrvaldati tänu termostaadi galvaanilisele katmisele kullakihiga. See metall on keemiliselt väga inertne ja praktiliselt ei oksüdeeru. Selle lahenduse kasutamine on oluliselt pikendanud küttekeha COMFORT ZONE GOLD kasutusiga, säilitades samas selle töö kõrge täpsuse. See tagab pikaajalise ja tõrgeteta töö ning akvaariumi elanike täieliku soojusohutuse.

Kõrgeima kvaliteedi tagamiseks testitakse iga kütteseade arvutiga ja kalibreeritakse professionaalses AQUAELi laboris, enne kui see kasutajate kätte läheb. Termostaadi täpsus on 1°C. Uued COMFORT ZONE GOLD küttekehad on saadaval 8 mudelina, nii et neid saab kasutada peaaegu igas suuruses paagis, nii mage- kui ka soolases vees. Must värv muudab akvaariumis maskeerimise lihtsaks.

kõrgeim kvaliteedistandard
kullatud termostaadi kontaktid
iga koopiat kontrollitakse arvutiga
Tehnilised andmed:

Mudel: COMFORTZONE 25W GOLD
Suurus ilma pakendita: 29x29x240mm
Pakendi suurus: 90x50x290 mm
Temperatuurivahemik: 18 -32 °C
Akvaariumi jaoks, maht: kuni 25 liitrit
Võimsus: 25W

Lisainfo

Toodegrupp

1 laos