Kirjeldus

VeyFo Vit ADE-aquosum VeyFo Vit ADE-aquosum on toodetud lisa täiendsöödaks vesilahusena, mis sisaldab hoolikalt valitud kõrgekvaliteedilisi koostisained, mis vastavad spetsiifilistele toitelistele vajadustele ning on määratletud ametlikus söötade alases seadusandluses ning on toodetud kasutades puhasruumi tehnoloogiat. Seda toodet võib ilma probleemideta anda kas loomale otse individuaalselt või siis loomade grupile sööda või veega, lisades seda päevasele ratsioonile. Rahuldamaks toitelis-füsioloogilisi vajadusi ning eriti rahuldamaks lühiajalist lisavajadust eriliste sooritusperioodide eel, nende ajal ja pärast neid. A-vitamiin (retinool) on vajalik naha ja limaskestade formeerumiseks ja kaitseks, rodopsiini arenguks ja kasvu kontrollimiseks. Loomade tervishoius on sellel olulisim roll fertiilsuse protseduride juures. Puuduse tunnuseks on naha ja limaskestade sarvestumine, millega kaasneb infektsioonide oht, munarakkude küpsemise hilinemine ja embrüote surevus, häiritud embrüonaalne areng ning ebapiisav kaitse nakkushaiguste eest. D3-vitamiin (kolekaltsiferool) on väga oluline kaltsiumi ja fosfaadi metabolismi reguleerija. Puuduse tunnuseks on pehmed ja deformeerunud luud ning kehv munakoore kvaliteet kodulindudel. D3-vitamiini manustamine enne poegimist stimuleerib kaltsiumi eraldumist ja sellega vähendab oluliselt poegimishavatuse tekkimise riski. E-vitamiin (tokoferool) on oluline lihaste metabolismis ja munandite arengus ning funktsioneerimises. Oma antitoksilise toime tõttu toimib see ka kaitsvalt. Puudus võib põhjustada sigivushäireid, kalduvust abortidele ja lihaste degeneratsiooni (valgelihastõbi). E-vitamiin koos seleeniga on väga olulised udara tervishoius, kaitstes tundlikke rakumembraane oksüdatsiooni eest, saavutades nii parema vastupanuvõime mastiidi patogeenide vastu. Kaasaegsed andmed tõestavad, et vastsündinute terve immuunsüsteemi kujunemine sõltub suurel määral E-vitamiinist. Propüleenglükool (1,2-propanediool) kuulub polüvalentsete alkanoolide (bivalentne alkohol) hulka, mida võib pidada lisa energia andjaks. Selle energiasisaldus on 9,8 kuni 16,8 MJ-MEL/kg. Glükoos (viinamarjasuhkur) on bioloogiliselt väärtuslik toitaine, mis kuulub monosahhariidide perekonda.

Soovitused kasutamiseks ja annustamiseks Lisa täiendsööt stressireaktsioonide vähendamiseks sigadel ja hobustel 1-7 päeva jooksul, poegimishalvatuse riski vähendamiseks piimalehmadel 1-4 nädala jooksul enne poegimist (vastavalt siis kuni poegimiseni), lindudele (kanadele, brolileritele ja kalkunitele) malabsorbtsiooni/seedehäirete kompenseerimiseks 2 nädala jooksul pärast koorumist. Suguemised 4-8ml Võimalusel enne seemendamist kuni 10ml Hobused 5-10ml Märad, võimalusel enne seemendamist kuni 15ml Sugutäkud 8ml Varsad 2-4ml Põrsad 0,5-1ml Kesikud 2-5ml vedelsöötjatega 10 liitri vee kohta 1-5ml Piimalehmad 5-10ml Kuldid 4-8ml Võimalusel kord nädalas 6ml Tibu 2,000 tibu kohta Broiler 10-50ml Kalkun joogiveega Enne preparaadi söötmist on soovitav nõu pidada asjatundjaga.

Täienduseks päevasele standardratsioonile katmaks lühiajalist lisavajadust enne erilist pingutust – sünd või võõrutamine, transport, kolimine, ekstreemsed temperatuuri kõikumised, söödamuutus ja sportimine – selle ajal ja pärast seda. Veis Suguloomad, võimalusel enne seemendamist 5-10ml kuni 15ml Vasikad koheselt pärast sündi 2-4ml kuni 10ml Lambad, kitsed Enne seemendamist/paaritust 2-3ml kuni 4ml Jäärad, sokud 3ml võimalusel kord nädalas Koerad 0,2-2ml Kassid 0,2-0,5ml Päevase jootmisratsiooniga Puurilinnud 1 tilk Kodulinnud 2000 tibule 1000 noorlinnule 800 munakanale 20 tuvile 10-50ml 10-50ml 10-50ml 0,2-0,8ml

Pakendi suurus: 100ml pudel Lisainformatsioon: Hoida laste eest, mitte hoiustada temperatuuril üle 20°C ning hoida valguse eest kaitstuna.

Lisainfo

Loomatoit
Firma
Toidu tüüp
Loomad
Riided