8in1 Filets Pro Skin&Coat 80g

3.00
Kirjeldus

8in1 Filets Pro Digest maiused on esmaklassilised maitsvad suupisted teie koerale, mis aitavad hoida teie koera seedesüsteemi tervena. 8in1 Filets Pro maiused pole mitte ainult ülimaitsvad ja madala rasvasisaldusega; nad pakuvad teie koerale ka maitsvat maiust selle väikese lisaga. Need suupisted koosnevad maitsvast kanalihast, millel on spetsiaalne toitainesüdamik, tuntud kui “Nutri-Centre”, mis sisaldab tervislikke, funktsionaalseid lisatud koostisosi, et edendada teie koera heaolu ja elujõudu. Unikaalne Nutri-Centre sisaldab sigurijuurt, varustab teie koera väärtusliku prebiootilise inuliiniga, mis toidab elutähtsat soolefloorat sooltes. 8in1 Filets Pro Digest sisaldab ainult 4,5% rasva ja on tervislik preemia toidukordade vahel. Taassuletav kott tähendab, et saate need suupisted endaga kaasa võtta, kui olete väljas või reisil. 8in1 Filets Pro on saadaval ka nelja maitsevalikuga: Pro Dental, Pro Active ja Pro Skin & Coat, et see vastaks iga koera vajadustele.

Toitumisalased faktid
Koosseis
Liha ja loomsed kõrvalsaadused (kanaliha 80%), taimse valgu ekstraktid, teravili, mineraalid, taimset päritolu derivaadid (sigurijuure pulber 0,25%), glütserool, sorbitool.

Analüütilised koostisosad
Toorproteiin 53,0%, Toorõlid ja -rasvad 4,5%, Toorkiud 1,0%, Toortuhk 4,0%, Niiskussisaldus 14,0%.

Lisandid
Värvained. Loomasööt – ei ole ette nähtud inimtoiduks.

Annustamine
8in1 Filets Pro Digest sobib igas suuruses koertele.

Rakendus
Suupisted, mida tuleb süüa lisaks igapäevasele toidukorrale. Alati tuleb kaasas olla kauss värske veega. Jälgige oma koera närimise ajal.

Lisainfo
Tootja

8in1

Loomad

Koerale

Loomatoit

Maiuspala

Recently Viewed Products

24.9941.00
Clear