VIRBAC FÜSIOLOOGILINE KÕRVAPUHASTUSVAHEND 100ML

14.38

Kirjeldus

ISELOOMUSTUS
Kõrvapuhastusvahend koerte ja kasside kõrvade regulaarseks puhastamiseks.
Kõrvade hoidmine puhaste ja kuivadena, eemaldades samas ettevaatlikult vaigukogumid, soodustab pidevat optimaalset hügieeni ja kõrva füsioloogia tasakaalustatust.
Mittevahutav läbipaistev mitselliderikas lahus ( kaprüül/ kaprikglütseriidid ja sorbitaanmonolauraat) toimib kuulmekäigus mustusele, rakujäänustele ja liigsele kõrvavaigule, tekitades mikroemulsiooni, mis võimaldab rasuse materjali ja mustuse lahustuvaks muutumist ja dispergeerumist. Samal ajal säilib täielikult kuulmekäiku vooderdav pinnalipiidide kiht.
Virbaci kõrvapuhastajal on sama „soolade” kontsentratsioon nagu naharakkudes (isotooniline) ja seetõttu asendab ta rakkudes nende füsioloogilise aktiivsuse käigus loomulikul teel vedelikke ja mineraale. Kõrvapuhastaja füsioloogiline pH (=7) säilitab kuulmekäigu pinnalipiidide kihi terviklikkuse ja mikroobide loomuliku tasakaalu.
Ebameeldivate lõhnade neutraliseerimise patenteeritud tehnoloogia, mis põhineb aldehüüdühendite reaktiivsusel kiskjaliste naha ebameeldivalt lõhnavate lenduvate molekulidega tagab: kohese tõhusa ebameeldivate lõhnade kadumise ja pikema deodoreeriva toime aldehüüdide suure reaktiivsuse tõttu.

LOOMALIIK
Koer, kass.

KASUTAMINE
Eemaldage otsiku kork. Asetage otsik kuulmekäigu ava ette. Vajutage üks kord (1 vajutus – 1 ml) . Vältige kuulmekäigus liigse vedelikurõhu tekitamist, see võib kuulmekilet kahjustada.
Seejärel masseerige paar sekundit õrnalt kõrva alust, et emulgeerida kõrvavaik puhastuslahusesse. Pühkige kõrvalesta sisemust puuvillast tupsuga, mis on lahuses niisutatud. Korrake protseduuri teise kõrvaga.
Puhastamiste vaheline intervall on individuaalne iga looma jaoks. See sõltub kõrvade seisundist ja kõrvavaigu tekkimise kiirusest. Enamustel juhtudel soovitatakse kodust hooldust üks või kaks korda nädalas.

PAKEND
100 ml

Lisainfo

Apteek