VetPlus Promax pasta X2

36.0054.18
Clear

Kirjeldus

Kaup saadetud veterinaarkliiniku poolt

Ravi on kolm päeva.

OMADUSED
Seedehäired kimbutavad vahel iga looma. Põhjuseks võivad olla näiteks ebasobiv toit, raipe söömine, toidu muutus, stress, antibiootikumiravi või nakkus. PROMAX® toidulisand on ainulaadne segu naturaalsetest koostisosadest, millel kõigil on kindel roll seedehäirete vähendamiseks ja soolefunktsiooni kiireks taastamiseks.

PROMAX® on ainus seedetegevust taastav pasta, millel on kolmekordne toime:
Montmorilloniit savi seob baktereid, viiruseid ja toksiine, kaitstes soolestikku nende kahjuliku mõju eest. On kakskümmend korda tõhusam kui teised tavapäraselt kasutatavad savid.
PROMAX® sisaldab probiootikumide ketti Enterococcus faecium E1707, mis aitab taastada soole loomulikku bakterite tasakaalu, mitmekordistub kiiresti, suurendades nii soole happelisust ning piirates kahjulike bakterite levikut.
Probiootikumid ja glutamiin aitavad takistada kahjulike bakterite kinnitumist sooleseintele, parandavad seedimist, tugevdavad immuunsüsteemi ning kiirendavad soolestiku taastumist.
PROMAX® on ainus seedetegevust taastav pasta, mida tuleb manustada vaid üks kord päevas kolme päeva vältel.
PROMAX® on saadaval koera suurusest lähtuvas süstlas, mis muudab annustamise lihtsaks ja ravi säästlikuks.
Kõigi VetPlusi toodete tootmine vastab GMP standarditele, mida kontrollitakse regulaarselt kõikide koostisainete ja lõpptoote testimisel, garanteerimaks lubatud tooteomadusi ja puhtust.

KASUTAMINE
üks annus üks kord päevas kolme päeva jooksul. Võib anda koos toiduga või ilma.
HOIATUSED
Ainult veterinaarseks kasutamiseks.

Lisainfo

Apteek

36.0054.18
Clear