uuspromax_1

VetPlus Promax pasta

VetPlus Promax pasta

14.0622.97

In stock

14.0622.97

See toode ei pruugi olla laos. Palun täpsustage.

Tootekood: -
Puhasta
Add to Wishlist
  • Kirjeldus
  • Size Guide
  • KOOSTIS

Kirjeldus

OMADUSED
Seedehäired kimbutavad vahel iga looma. Põhjuseks võivad olla näiteks ebasobiv toit, raipe söömine, toidu muutus, stress, antibiootikumiravi või nakkus. PROMAX® toidulisand on ainulaadne segu naturaalsetest koostisosadest, millel kõigil on kindel roll seedehäirete vähendamiseks ja soolefunktsiooni kiireks taastamiseks.

PROMAX® on ainus seedetegevust taastav pasta, millel on kolmekordne toime:
Montmorilloniit savi seob baktereid, viiruseid ja toksiine, kaitstes soolestikku nende kahjuliku mõju eest. On kakskümmend korda tõhusam kui teised tavapäraselt kasutatavad savid.
PROMAX® sisaldab probiootikumide ketti Enterococcus faecium E1707, mis aitab taastada soole loomulikku bakterite tasakaalu, mitmekordistub kiiresti, suurendades nii soole happelisust ning piirates kahjulike bakterite levikut.
Probiootikumid ja glutamiin aitavad takistada kahjulike bakterite kinnitumist sooleseintele, parandavad seedimist, tugevdavad immuunsüsteemi ning kiirendavad soolestiku taastumist.
PROMAX® on ainus seedetegevust taastav pasta, mida tuleb manustada vaid üks kord päevas kolme päeva vältel.
PROMAX® on saadaval koera suurusest lähtuvas süstlas, mis muudab annustamise lihtsaks ja ravi säästlikuks.
Kõigi VetPlusi toodete tootmine vastab GMP standarditele, mida kontrollitakse regulaarselt kõikide koostisainete ja lõpptoote testimisel, garanteerimaks lubatud tooteomadusi ja puhtust.

KASUTAMINE
üks annus üks kord päevas kolme päeva jooksul. Võib anda koos toiduga või ilma.
HOIATUSED
Ainult veterinaarseks kasutamiseks.

Päevalilleõli, glutamiin, maitseained, treoniin, sorbitaanoleaat, kolloidräni, pektiin, inuliin, β-glükaanid, mannanoligosahhariidid, taumatiin.
ANALÜÜTILINE KOOSTIS
toortuhk 21 %
toorrasv 50,5 %
toorkiud <0,1 % toorvalk 12,4 % LISAAINED KG KOHTA 1m558i bentoniit 169500 mg Enterococcus faecium (NCIMB 10415) 2 X 1011 cfu säilitusained 7350 mg