VETIQ STOOL REPEL N30

12.30

Kirjeldus

VETIQ® Stool Repel sisaldab pisaravoolu tekitavat paprikaekstrakti, mis aitab takistada kutsikat või koera väljaheiteid söömast, põhjustades kerget silmade ärritust ja kerget põletustunnet väljaheite söömisel. Tegemist on toidulisandiga. Probiootikumid toetavad väljaheite stabiliseerimist, soolefloorat ja seedimist, samas aidates stimuleerida immuunsüsteemi ja toetada soolestiku mikrofloora kasvu. VETIQ® Stool Repel toimib soolestikus, muutes teie koera väljaheite vähem maitsvaks teistele koertele, seega ei takista see teie koera teiste koerte väljaheidet söömast.

Koostisosade loetelu
Koostis: pärm, dikaltsiumfosfaat, inuliin, magneesiumstearaat.
LISANDID (kg kohta): Zootehnilised lisandid: seedimist parandavad ained: Enterococcus faecium 2,4x1011CFU, Bacillus velezensis 2,1x1011CFU, sensoorsed lisandid: paprika ekstrakt 22000mg, lõhna- ja maitseaine, tehnoloogiline lisand.
Koostis: pärm, dikaltsiumfosfaat, inuliin, paprika ekstrakt, kolloidne ränidioksiid, magneesiumstearaat, Enterococcus faecium, Bacillus velezensis, lõhna- ja maitseaine.
Analüütilised koostisosad: toorproteiin 30,8%, toorrasv 4,9%, toorkiud 0,9%, niiskus 7,6%, toortuhk 21,7%. Garanteeritud analüüs: toorproteiin (min) 27,8%, toorrasv (min) 2,9%, toorkiud (max) 2,65%, niiskus (max) 8,6%, toortuhk (max) 24,4%

Hoiatused
Kui seda toodet tarbitakse liiga palju, võib see põhjustada maoärritust. Ei sobi inimtoiduks, sobib ainult loomadele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Lemmikloomi tuleb söötmise ajal kogu aeg jälgida.

Säilitamistingimused
Hoida jahedas, kuivas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult. Säilitusaeg ja partii nr: vt pakendi põhjast.

Netokogus
30 tabletti

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Mark & Chappell Limited, Inglismaa.

Lisainfo

Apteek

Tootja