Royal Canin Renal Liquid DOG 0.6l

36.62

Saadaval järeltellimisel

Hurry up ! Deal ends in :

Kirjeldus

Royal Canini neerukate – Royal Canini vedel toit neerupuudulikkuse korral
Neerukate on täisväärtuslik dieetne koeratoit, mis pakub kroonilise neerupuudulikkuse või ägeda neerupuudulikkuse all kannatavatele koertele piisavalt kaloreid ja toitaineid. 1 ml dieeti sisaldab 1,5 kcal. Royal Canini neeruhaiguste koerte veterinaardieet on madala fosfori- ja kõrge valgusisaldusega. Dieedi vedel vorm hõlbustab selle manustamist nõrgestatud koertele ja loomadele, kellel on anoreksia.

Äge neerupuudulikkus – kasutada 2–4 ​​nädala jooksul.

Krooniline neerupuudulikkus koertel – algul 6 kuud.

Dieedi kestuse määrab veterinaararst kliinilise läbivaatuse, uriinianalüüsi, vereanalüüside tulemuste põhjal – neeruprofiil: BUN (uurea), kreatiniin, fosfor, elektrolüüdid.

Koostisosad
Piim ja piimatooted, teravili, õlid, taimsed rasvad, valguekstraktid, mineraalid, taimsed tooted. Valguallikad: madala laktoosisisaldusega piim, kaseinaat.

Lisandid
A-vitamiin 6700 RÜ; D3-vitamiin 220 RÜ; Raud 40 mg; Jood 1 mg; Vask 4 mg; Mangaan 3 mg; Tsink 63 mg; Seleen 0,2 mg.

Analüütilised komponendid (100 ml): toorproteiin 5 g; Toorõlid ja -rasvad 8 g; Tuhk 1 g; Toorkiud 0 g; Kaltsium 0,16 g; Fosfor 0,11 g; Kaalium 0,17 g; Naatrium 0,13 g; Küllastumata rasvhapped 2,2 g; EPA ja DHA 0,17 g; Niiskus 79,2 g.

Enne kasutamist loksutage korralikult. Ainult suukaudseks kasutamiseks. Veenduge, et koertel oleks pidev juurdepääs värskele veele. Hoida temperatuuril 4 kuni 24 ° C. Pärast avamist hoida külmkapis ja kasutada 24 tunni jooksul. Jahutatud vedelik tuleb enne serveerimist eelsoojendada.

 

Recently Viewed Products

24.9941.00
Clear