VITAMINE K1 COMPRIMES TVM TBL 50MG N14 (ET)

40.00

Laost otsas

Kirjeldus

Vitamiin K1 (Fitomenadione) tabletid on koera vastumürk, mida toodetakse Hispaanias. Seda ravimit kasutatakse loomade juhusliku mürgituse korral rotimürgiga. Fütomenadioon on efektiivne kumariini vastu – mürk, mille derivaat sisaldub rottide ja hiirte mürgis.

Toimeaine on ravim fütomenadioon, mis aitab looma päästa rottide mürgituse hädaolukorras. See mürk toimib looma vere hüübimissüsteemis, blokeerides K1-vitamiini sünteesi, ilma milleta on suure tõenäosusega hulgast verejooksust tingitud surm. Pillide võtmine võimaldab teil kogu mürgi väljutamise aja jooksul säilitada looma kehas piisava vitamiinitaseme.

Vitamiin K1 on kasulik ka looma kasvu ja karva omaduste jaoks. Pärast ravimi tablettide võtmise kuuri muutub karv paksemaks, läikivamaks, tugevamaks.

Näidustused kasutamiseks on järgmised – mürgitus kumariini või selle derivaatidega, vajadus parandada karvkatte kasvu ja välimust, kuiv nahk koos ärritustega, K1-vitamiini puudumine looma kehas.

Näidustused kasutamiseks
Rakendusviis
K1-vitamiini tablette tuleb loomale anda kiirusega 1 tükk 10 kg kehakaalu kohta päevas. Vastuvõtt viiakse läbi toiduga, kõige parem – kaks korda päevas, see tähendab, et päevane annus tuleks jagada kaheks osaks. Ravi kestus on 2-3 nädalat, kui teie veterinaararst ei soovita teisiti.

Vastunäidustused
Veterinaarravim on ohutu erineva vanuse ja tõuga loomadele tingimusel, et järgitakse annust.

Kõrvalmõjud
Annuse ületamine võib põhjustada allergilist reaktsiooni ja vere hüübimissüsteemi häireid.

Lisainfo

Apteek

,